Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Vajon normális a srác? Unokahu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon normális a srác? Unokahugom a következőt mesélte pénteken: Összejött egy sráccal /21 évesek/, már lassan három hónapja tart a kapcsolatuk..

Figyelt kérdés
Minden tökéletes, a srác kedves, elviszi ide-oda, nem iszik, nem dohányzik, rendesek a szülei, stb. Nemrég elmesélte a lányzónak, hogy azért szakított a régebbi barátnőivel, mert azoknak büdös volt a nyáluk. Nem engedi meg az orális szexet senkinek, sem pedig csókolózni nem szeret, mert a nyáltól hányingert kap. Gyereket sem akar később, mert rosszul lesz, ha a baba nyála ráfolyik a kezére, vagy hasonló. Ezek után elgondolkoztam, vajon normális-e a csávó?!
2008. nov. 30. 15:03
 1/10 yuda ***** válasza:
49%
Perszehogy nem normális,de őszintén: rajtad és rajtam kívül valaki normális ebben a világban? :D
2008. nov. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van... sok hülye ember van. :)
2008. nov. 30. 15:19
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
Jah, mindenki hülye, csak mi vagyunk helikopterek.
2008. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Helikopterek?!
2008. nov. 30. 15:26
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez nem normális, én még ilyet nem hallottam, hogy nyál-fóbia... Pszichoanalízissel biztos ki lehetne deríteni, hogy miért van ez.
2008. nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igazad lehet... csak az a fura, hogy teljesen hétköznapi módon beszélt erről, mintha ez totál normális lenne. Még el is meséli a lánynak!
2008. nov. 30. 15:40
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
Nagy az Isten állatkertje, és sajnos túl alacsony a kerítés.
2008. nov. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Teljes mértékben nem normális a dolog. Ez tuti valami gyerekkori esemény kihatása lehet.. Pszichológus tudna segíteni neki.
2008. nov. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

Van ilyen fóbia, csak nagyon kevesen ismerik.. Bár ez inkább nyálka fóbia nem nyál. Szóval énis azt mondom, hogy valami gyerekkori trauma "utóhatása".

A fóbia neve amúgy Myxophobia v Blennophobia.

2008. nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sokkterápiát neki! Néhány pókfóbiásnál bevált hogy meg kellett fogniuk egy pókot. Jól össze kell nyálazni. Lássa hogy nem hal bele. Amúgy én biztos nem lennék ilyen férfival együtt. Se csók, se szex (elvégre hüvelynedvek is vannak, amitől undorodhat), se semmi...
2010. febr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!