Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem szeretem, ha nyalnak....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem, ha nyalnak. Ezért én sem szeretném a pasimnak csinálni. Ez így fair nem?

Figyelt kérdés
2008. nov. 27. 18:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
engem valahogy zavar hogy a feje a lábaim közt van. és nem hiszem, hogy egy párkapcsolatot azért rúgna fel egy intelligens férfi, hogy nem kapom be neki.
2008. nov. 28. 12:02
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint nőként is valószínűleg befejeznék egy kapcsolatot akkor, ha hasonló... "gondok" vannak :) mindenki törekedjen ebben arra, ami neki a legjobb

de mindenki más.. mindenkinek olyan partner kell, akivel mindent megtudnak adni egymásnak

és vigyázz, mert ha a pasid szeretné, tényleg nagy valószínűséggel ellaposodhat a kapcsolat !!!


mellesleg: én se vagyok oda a nyalásért "nagyüzemben" :D néha kívánom, akkor meg is kapom, de általában a barátom többször szeretné nekem csinálni, mint ahogy én kívánom:P én is mindig megadom neki amit szeretne, nincs is ilyennel gondunk ^^ egyszer viccből meg is jegyezte, h ha akarna se tudna dobni azért, mert nem elégítem ki amikor csak megkívánja, és olyan a helyzet :P nekem ez természetes, imádom

2008. nov. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
.. már azt is "megkaptam", h túúl odaadó vagyok, és h még egy ilyen nőt ő nem fog találni... ezért nagyon is megéri:P igaz én tényleg élvezem, szóval.. nem csak ezért ^^
2008. nov. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
azt én se szeretem, ha nyalnak, de a pasik igénylik hogy orálisan is kényeztessék őket
2008. nov. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem úgy működik, hogy ha neked nem kell, akkor Te már csak azért sem adod meg neki, ha már neked nem jó, neki se legyen. Önző hozzáállás.
2008. nov. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az elöttem szólóval!Oké,h Te a gátlásaid miatt kizárod magad abból,ami azért elég jó...de Ő lehet,h nem zárná ki magát...viszont mondani nem hiszem,h fogja,h "Te figyelj,csináld..." lehet,h sokkal odaadóbbnak tűnnél a szemében..h nem vársz érte semmit,csak önzetlenül adsz...ez a szerelem...

/Szmötyi/

2008. nov. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Itt mar nem arrol van szo hogy Fair vagy nem Fair.. hanem arrol hogy: attol meg ha te nem igenyled nem biztos hogy a masik sem.. szerintem az lenne a Fair ha megkerdezned tolle mielott meg masnal keresne meg azt amit tolled nem kaphat meg
2008. dec. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!