Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem szeretem, ha nyalnak....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem, ha nyalnak. Ezért én sem szeretném a pasimnak csinálni. Ez így fair nem?

Figyelt kérdés
2008. nov. 27. 18:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Vhogy én is így vagyok ezzel. barátom nagyon jól nyal, de még annyi gátlásom van hogy az nem igaz.. Ezért nem is engedem neki egy jó ideje. Én nem csinálom neki, de nem is kéri.. Szerintem ez fair dolog
2008. nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Fair, csak ne felejtsd el, hogy millióból talán csak egy fiú van ,aki nem igényli. És ha nagyon kell neki, hidd el előbb utóbb találni fog valakit aki megteszi.
2008. nov. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem, ha nyalnak, de én nem gondolom, hogy akkor ő sem szeretné... Az én párom minden előjáték alatt megkapja, ha "fair" ha nem... (Nem is nézett még más után.)
2008. nov. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
fairnek akár fair is lehet, de ahogy az előttemlévők írták a legtöbb férfi igényli előbbutóbb és eere már jó pár kapcsolat ráment
2008. nov. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz ügy. Kárpótold, talán, valamivel. Hallottam már panaszt erről, és baj is lett belőle.
2008. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Igen, szerintem ez így a fair. Ez adok kapok játék.

De azért érdekel, hogy mit nem lehet azon szeretni, ha a barátotok a nyelvével kényesztet?

Petranova

2008. nov. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem olyat ne csinálj, amit nem szeretnél. szerintem ezzel a legtöbb lány így van az idején. durva de nekem is kellett egy év, hogy rávegyem magam. viszont a abrátom eléggé örölt neki. és szerintem idővle belátják az emberek és be kell látni, hogy fontos, az hogy ilyeneket megtegyünk. ez szerintem egy hatalma snagy visszajelzés egy fiúnak arról, hogy szereted. hiszen elfogadod őt.
2008. nov. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
36%
Mitől lenne ez fair? Rákényszerítem a másikra a saját elvárásrendszeremet.
2008. nov. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy te nem szereted, ha nyalnak, de ez nem azt jelenti, hogy a pasid nem szeretné, ha orálisan kényeztetnéd! Ha nem teszed meg neki, akkor keresni fog olyat, aki megteszi, mert ezt minden pasi imádja! Egyébként nem tudom mi kivetnivaló van benne, nekem természetes!
2008. nov. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Régen rossz ha valaki így mérlegeli az odaadását a szeretett emberrel szemben.
2008. nov. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!