Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tudom rávenni magam hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom rávenni magam hogy bevegyem a barátom farkát a számba, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még várunk az első alkalommal ezért sokat pettingelünk és már a barátom orálisan is kielégített,de nekem valahogy nem megy.
2008. nov. 26. 17:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
36%

Mar regen rossy, ha a szexben azt nezitek, hogy viszzakapjatok, amit adtok. Nem mindegy, hogy bekapja e vagy nem??? Az a lenyeg, hogy tisztaban legyetek a korlataitokkal, vagyis tudnod kell, hogy a baratod elvarja ezt toled. Ha o erre vagyik a legjobban es te nem teszed meg, akkor vagy megteszed vagy inkabb aszkits vele, mert egy kapcsolatban a kolcsonosseg szamit. Ha viszont o nem varja el, akkor nincs semmi gond. Nalunk az elejen en nem akartam, o nem varta el es most sem varja el, neha csinalom kicsit, de csak elojatek reszekent es o ettol ha szeretne, kielegit engem oralisan, de en sem varom el. Ettol meg nagyon jo a szex.

lany voltam

2008. nov. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
47%
Ha még nem csináltad, teljesen természetes, hogy számodra ez még nem természetes, és undinak tűnik. Ha a pároddal beszélsz erről, és igazán szeret, akkor türelmes lesz veled, és segít neked ebben, hogy ne érezd magad rosszul ettől. Nálunk is volt ilyen, velem Ő nagyon türelmes volt, és igazán megértő és ez rengeteget segített, hogy én is viszonozni tudjam azt, ami neki már természetes volt, mert tapasztaltabb volt szexualitás terén, mint én.
2008. nov. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
53%

Nem értem... tegnap Én irtam a 18.29-es választ , és én Férfi vagyok!!! + kis-nagylány apukája!!!

Mi rosszat irtam? Ha egy nőci elvárja hogy kinyalják, akkor Én miért nem várhatom el hogy leszopjanak!!!!

Nem érted a kérdést...

2008. nov. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

ne nem tetszik akkor nem kell megcsinálnod

nem kötelezhet rá senki

2008. nov. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
NE VEDD BE! CSAK OLYAT CSINÁLJ, AMIT TE IS SZERETSZ!
2008. dec. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Nekem az elején volt igy...aztán egy kis idő elteltével kiprobáltam és rájöttem h nem is rossz.Azóta legtöbbször igy szoktam csináni neki,mert több élvezetet nyújtok neki igy,mint kézzel...(mert kézzel ő is tudja magának..+ha jól teljesitek ő is mindent megad nekem)

Hajrá!Nem vészes ne ilyedj meg!

2009. jan. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ez egy baromság gyerekek!!! Aki itt azért visit, hogy miért kéne bekapni, csak neki legyen jó! Magyarul Őt szétnyalhatják, de ha Ő undorodik, azt már nem! Hát hogy is van ez?! Ha egy Nő nem éri elo az orgazmust , azért a ffi hibás... Ha a ffi ugyanien önző lenne tisztelt hölgyeim???!!!Ugye más a leányzó fekvése!!! Adok-kapok. Ezt már számtalanszor leirtam: egy Nő ne várja el hogy kielégitsék akár orálisan, akár máshogy ha Ő undorodik!!! Keressen magának oan partnert akivel nem undoritó az oral!!!!
2009. jan. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja, és kapja be a faszomat!!!! Mert m,ár most feldöhödtem!!!
2009. jan. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Egynémely "emberkének" világit a negró a szájában!!!

De ha ő nem kapná meg a jussát.... szétkiabálná szerte az országba!

2009. jan. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!