Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Nem tudom rávenni magam hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom rávenni magam hogy bevegyem a barátom farkát a számba, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még várunk az első alkalommal ezért sokat pettingelünk és már a barátom orálisan is kielégített,de nekem valahogy nem megy.
2008. nov. 26. 17:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Ha undorodsz tőle és úgy érzed, hogy nem akarod megcsinálni akkor ne csináld. Ő nem kötelezhet rá, ha mégis akar de te nagyon nem akarod akkor lehet nem is szeret igazán.
2008. nov. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%

Ha nem megy ne is eröltesd.Az én barátnőm be veszi a szájába szépen el is játszik vele de nem várom el tőle ,hogy ki is elégítsen így.

De azért a szádba nyugodtan be veheted pár percig,mert nagyon fog örülni neki és ez által neked is tetszeni fog a játék.

2008. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%

Ha undorítónak találod meg hasonlók akkor ne erőltesd! Meg próbáld a párodnak is mondani h ne erőltesse meg h ne várja el és te se várd el tőle h orálisan kielégítsen!

Am ha nem undorodsz csak félsz h elrontod akkor hátha tudok neked segíteni h én hogy kezdtem el! Először csak egy két kis puszit adtam neki majd egyre jobban élvezetem és vágytam h örömet okozzak neki! És teljesen rabja lettem szeretem csinálni neki! Viszont az elején elég szerintem az is elég ha csak kis kóstolókat adsz neki h mit is tudsz és kézzel is ki tudod elégíteni!

2008. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%

Nem kell most azonnal megtenni, adj magadnak egy kis időt. Hidd el idővel teljesen másképp fogod ezt látni, és már te fogod kívánni a dolgot. Rájössz, hogy milyen fantasztikus érzés, mikor a száddal elégítheted kis a párod, és látod mennyire élvezi.

Petranova

2008. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
55%
Természetesen nem muszáj, de ajánlott.:P Nem a pasi miatt, hanem mert valszeg neked is tetszeni fog. És nem a szádba kell venni először, csak pl puszilgatni. Végig puszilod a testét, egy kicsit ott is megpuszilgatod, aztán visszamész. Ebben nincs semmi undorító, aztán majd meglátod, egyre több időt töltesz ott, harapdálhatod az ajkaddal, nyalogathatod, stb...
2008. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
Gondolkozz el, mit érzel iránta. Abnormális dolog undorodni a szerelmed testétől.
2008. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%

Na, most lehet ismét leszavazni!

Sziasztok lányok!

szval hogy is van ez?! Ti igaz nem elvárjátok /de azért jólesik.../. Ti pedig undorottok? Hogy is van ez?

Igaz, senkit nem lehet és nem is kell kényszeríteni... No de azért álljunk már meg egy terpeszugrásra. Nektek ez hogyan esne? És ezt komolyan kérem! Ha ez forditva történne, mit szólnátok? Sztem ugyanugy vernétek a balhét mint igy, hogy miért nem. Miért csak Én adok, a Másik nem!

Na, erre kössetek csomót...

2008. nov. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%

Na figyelj! Én elég tapasztalt vagyok ebben a témában.

Vagy undorodsz, vagy félsz a dologtól, mert még nem vagy benne jártas.

Ha félsz, igaza van az előttem szólóknak, csak lassan lépésről-lépésre barátkozz meg a kis aranyossal, rájössz majd, hogy nincs is jobb dolog, mint mikor érzed, hogy majd eldurran a párod tőled.

Ha viszont undorodsz tőle,-hozzáteszem, ilyen nekem is volt már, -ez azt jelenti, hogy az illetőt nem szereted igazán, mert akibe szerelmes vagy, attól nem undorodhatsz.

2008. nov. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
23%

18:29-es válaszolónak:

Na igen, csak az ágyban szerintem a férfinak kell a nőnek mindent megadni! Szerintem a nők a teremtés koronái, és az ő kényeztetésük a lényeg. Én nem várom el a barátnőmtől hogy olyanba menjen bele, ami neki nem akaródzik, másik pedig hogy nekem az is hatalmas élvezet, ha Ő élvezi a dolgot... És szerintem a többi férfi nevében is beszélhetek.


Kérdezőnek: szerintem beszéld meg a barátoddal, de ahogy mondtam, ami nem akaródzik azt nem kell erőltetni. Viszont az sokat segíthet ha sokat beszéltek róla szóban.

2008. nov. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%

Türelem...idővel menni fog!:)

Minnél jobban megismeritek egymás testét, minnél több tapasztalatott szereztek -ez majd jönni fog magától. Én is voltam igy...eleinte nem nagyon akartam-de aztán ahogy kezdtem belejönni a szexbe egyre inkább megvadultam és élveztem-és azt is hogy orálisan elégitem ki a páromat.


KEYLA

2008. nov. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!