Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 3 hónapja vagyok együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja vagyok együtt a barátommal és vele vesztettem el a szüzességemet is. Miért nem sikerül már az orgazmust elérni?

Figyelt kérdés

egyre türelmetlenebb vagyok! 3 hónapja vagyok együtt a barátommal (16 vagyok) és vele vesztettem el a szüzességemet is. De még mindig nem volt hüvelyi orgazmusom, csak csikló, de az is 3-5 másodperc és annyi...

van amikor nagyon élvezem de sose tudok "kitörni"...pedig már úgy szeretném:( (és a barátomat is bántja h nekem még mindig nem tudott olyan igazi örömet okozni.

hogy lehet ezért tenni valamit?

kérlek segítsetek!!!!


2008. nov. 26. 16:04
 1/4 Srapnel ***** válasza:
100%
Úgy látszik számítógéped és interneted is van, úgyhogy talán olvassatok utána mind a ketten, az lesz a legjobb, mert a net tele van ezzel a témával. De itt is használhatnád a keresőt, úgyhogy csak annyit mondok: nem görcsölni, gyakorolni, örülni egymásnak + utána olvasni gyakorlatokért.
2008. nov. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha 3 hónap alatt már nem csak az első aktus, hanem az orgazmus is megvolt, az szép eredmény önmagában is.

Ha ezzel elégedetlen vagy, akkor tényleg csak te tehetsz érte.

2008. nov. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

minél jobban akarod annál kevésbé fog menni.

ne ezzel foglalkozz hanem csak élvezd az együttlétet

2008. nov. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem csak a hüvelyi orgazmusból áll a világ! Ha nem is mész el, attól még hihetetlen jó érzés, ahogy benned mozog a szerelmed, és eggyéváltok. Örüljetek egymásnak, és ne görcsöljetek rá, mert akkor tuti nem fogsz elélvezni, ha azon kattogsz, hogy "mikor megyek már el???"
2008. nov. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!