Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lányok/nők ezt hogy gondoljá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok/nők ezt hogy gondolják? Erre nagyon kiváncsi lennék, hogy női szemszőgből nézve mennyire izgató a szőrös punci?

Figyelt kérdés

Teljesen sima? csak rövidre vágott,de mindenhol?

Fazonigazított? kis fazon-nagy fazon? Milyen fazon?

A természetes.

Ne a higiénitá hozzátok fel. Nehezebb tisztántartani a szőrös nunit,de a szőr véd a szennyeződésektől is.


2008. nov. 26. 10:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%
Az első pillanattól kezdve szőrtelenítek. A pasim bolondul érte. Nekem a csupasz bejön, sokszor, mikor frissen van borotválva, csak megsimogatom magam és már vágyom is a szexre. Ja, meg higiénia, meg ilyesmi. De a lényeg, hogy én személy szeint imádom magam simogatni, mikor puha, üde, friss vagyok. Nagyon izgató! A kipattogzottnak meg üzenem, hogy borotválás után azonnal kend be vastagon testápolóval és másnap már nem is leszel pöttyös!!!
2008. nov. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%

Nem feltétlen nem lesz pöttyös.

Vannak, akiknek nagyon érzékeny a bőre.

És van, hogy nem csak ott, hanem lábon is, borotva, testápoló után is kipattog.

Ez nagyon különböző.

Nekem is speciel ennyire érzékeny a bőröm, bár nekem inkább lábszáron.


Egyébként egyéne válogatja.

kinek ez, kinek az.

2008. nov. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is érzékenyebb a bőröm, akinek érzékeny a bőre, az csinálja azt, amit én szoktam, szappannal vagy tusfürdővel habzósra kell bekenni ott a szőrt, és folyó víz alatt kell leszedni eldobható borotvával, kinek hogy tetszik, lehet csak fazont, lehet teljesen is. Ki se pirosodik a bőröm, mióta így csinálom, testápoló se kell hozzá. Egyszerűen össze lehet kötni egy zuhanyzással.
2008. nov. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

èn az elsö válaszoló vagyok.

a gyantátol semmi nem lesz, nem pattogzik ki, és max ott az asztalon míg szedik fáj. aztán ennyi, másnap már olyan pihe puha és sima, hogy még magamnak is simogatom, olyan jó érzés. kb 4 hét múlva nöl vissza, amikor már lehet szedni mwegint. már 8 éve ugyan oda járok, így a kozmit ismerem jól. kb 3 perc alatt leszedi, és már el is felejtettem.

2008. nov. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Szeretiek magatoknak valamilyen fazonra borotválni??

Az ajkakról ugrik a sző.Nyugodtan lehet simogatni a simaságot. A szeméremdombon valami csík,pötty,vonalkód,Zorró betű mintát szeretiek. Hogy vettétek észre,a férfiak szeretik. Szerintem nagyon erotikus,sexi.

Intím kérdés jön. az ánusz körűl is megy a borotva?Láttam én már olyan képet ahol csakrövid volt körülötte utána jött a kopasz rész maj a csiklótól északra meg divatos azonos.

2008. nov. 27. 12:40
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!