Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A lányok/nők ezt hogy gondoljá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok/nők ezt hogy gondolják? Erre nagyon kiváncsi lennék, hogy női szemszőgből nézve mennyire izgató a szőrös punci?

Figyelt kérdés

Teljesen sima? csak rövidre vágott,de mindenhol?

Fazonigazított? kis fazon-nagy fazon? Milyen fazon?

A természetes.

Ne a higiénitá hozzátok fel. Nehezebb tisztántartani a szőrös nunit,de a szőr véd a szennyeződésektől is.


2008. nov. 26. 10:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

èn teljsen csupasz, gyantára járok 4 hetente.

mikor nem tudok elmenni és volt hogy 8 hétre mentem, hát gusztustalan volt. pl mikor megjött és nem vettem észre akkor az egész szörzetem egy vér volt, ááá.

aztán pl a behatoláskor a párom megkérdezte miért nem megy olyan könnyen mikor nedves vagyok. hát a ször már nagy volt.

utálom. gusztustalan. és nem beszélve arrol ahogy a hajad ez is hullik. fujj.

2008. nov. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok. Ha pl. "oktatófilmet" nézek, nekem is jobban tetszik az, mikor a szeméremajkak csupaszok. (hetero vagyok :) ) Feljebb már lehet rövidebb szőr. Én személy szerint borotválom, mikor teljesen, mikor hagyok egy csíkot. Hangulatomtól függ...

Persze egyéne válogatja, szerintem nagyon sokan vannak olyanok is, akiknek a szőrös tetszik. Minden jót!

2008. nov. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom miért lett lepontozva az elsö!Szerintem tök igaza van!Esetleg azért mert egy kicsit "nyersen" fogalmazott a menstruációval kapcsolatban?


Amúgy meg ez szerintem egyén függö!Én nem tudnám elviselni ha szörös lennénk,Párom szintén nem dijazná!:)

Én nöi szemmel úgy gondolom szebb a csupasz esetleg fazonra igazitott!De az hogy "természetes" legyen az már szerintem,nem is tudom hogy fogalmazzak...!Nem az hogy undoritó,csak...!

Bele gondoltok a ha valakinek sima egyszerü hosszú haja van,nem tépett fazon,nem lépcsözetesre vágott hanem sima!Az is ápolja!Vissza vágja stb!

Ez az én véleményem!De mint ahogy mondtam!Izlések és pofonok:)


(Vajon le leszek pontozva??? :) )

2008. nov. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Szia! Alul sima, tetején kis csík.

Kiegészíteném az első válaszolót, hogy én így jobban élvezem az orális dolgokat, jobban fel lehet izgatni azzal, ha csak a szélét éri a kényeztetés. Ja, nem elhanyagolandó a férjem is jobban szereti így.

Üdv.

2008. nov. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sokáig mindig szépen leborotváltam, mert azt hittem a férfiak ezt szeretik, aztán a mostani párom megkért hagyjak egy kis csíkot fent, most meg már arra kért hogy csak a bikinivonalat szőrtelenítsem mert számára ez nagyon izgató...kicsit meglepődtem-mert ugye mostanában mindenhol a csupasz punci a divat....hát ez van..mindenkit más izgat, de azért dzsungelt soha nem hagynék magamnak:)
2008. nov. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Akkor gondoljunk is arra, hogy mint minden más, ez is divat.

Szüleim fiatalkorában( én 21 vok) ez nem volt divat, és senki nem is szedte, érdekes mód, akkor is éltek szexuális életet.

Bár én már abba csöppentem bele, hogy le kell borotválni, az utolsó két kapcsolatomban a pasik mégis azt kérték, hogy ne borotváljam, max. igazítsam ki, vágjak vissza belőle.

Persze azt én is utálom, ha kilóg a bugyi szélén, ezért ott mindig le borotválom, de ha nincsen párom, akkor nem mindig szoktam leszedni, mert elég macerás, tök simának lenni, és akkor minek foglalkozzak vele.

Manapság már semmin nem lepődöm meg, de persze egy párkapcsolatban szerintem illik rá odafigyelni, figyelembe véve a saját és a párunk igényét is.

Valaki nem szereti, ha tök csupasz, mert azt mondják rá, hogy kislányos!

Én csak azt nem szeretem, ha "bozót" van, egyébként mindegy.! :D

2008. nov. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem csak ebből a szempontból, de higiénikusabb csupaszon, pl. a menstruáció miatt is, nem csak "fujj", ha véres, de csupaszon könnyebb tisztán tartani, és azért valljuk be, havi vérzéskor az fokozottan fontos (pasiknak ilyen gondjaik nincsenek). Én eldobható borotvát használok erre a célra, bevált, nem is lenne rá több pénzem, meg nekem a gyanta még lábra is fájdalmas, ott meg, hát, szóval érzékeny a bőröm, nem akarok kockáztatni.
2008. nov. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

tök jó,hogy ennyien írtatok.

Remélem lesz még női válaszoló.

Szerinem(fiú vagyok) ném szőr azért elég izgatóó tud lenni. Mondjuk a szeméremdombon,de a lényg körül csupasz.

A szőrnek van egy olyan tulajdonsága,hogy lehet játszani vele,mert visszanő.

És a kukiszőrrel mi a helyzet. Csak rövidre nyírva,igaz?

2008. nov. 26. 14:35
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

sziasztok!


Azért nem kell itt fujjogni h a természetes az gusztustalan...sztem a leborotvált az kislányos..ja és arról nem is beszélve hogy nekem ugy kipattogzik tőle a böröm, hogy utána 1 hétig ugy nézek ki mint egy turú rudi reklám..ugyh részemről maradok a szőrösnél, a begyulladt vörös pettyes nem szebb, melesleg ugy fáj is ha hozzáér akármi(még a ruha is), igazából az ajkaimról le szoktam szedni, mert tudom hogy a barátom ugy szereti, de van h hetekig nem csinálok vele semmit..

a párom kicsit vissza szokta vágni, de engem egyáltalán nem zavar ha hosszabb, egy férfi legyen szőrös, na meg ha tüsis akkor szúr...

2008. nov. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
Én nem mindig borotválom, van, hogy hagyom kicsti lenőni, de amikor frissen borotvált és sima, az nagyon tetszik, olyan jó a tapintása... Meg már akkor arra gondolok, de jó lesz, mikor majd a barátom simogatja.:)
2008. nov. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!