Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van okom félni az anális sextől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom félni az anális sextől?

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyunk együtt és a sexuális életünk is kifogástalan, de az első együttlét óta nem telt el olyan nap, hogy ne merült volna fel az anális sex mint téma. Azt látom, hogy ő nagyon szeretné, de én nem vagyok biztos a dolgomban, jobbanmondva félek, hogy fájdalommal fog járni. Ujjazott már meg ott az jo volt de attól tartok ez kicsit más...A kérdésem az lenne, hogy származhat e valami baj az anális sexből, fáj e és történhetnek e esetleges kellemetlenségek?Lehetőleg olyanok válaszoljanak kik már rendelkeznek tapasztalattal ezen a téren, köszi.
2008. nov. 24. 09:41
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

hát az E-coli-tól nagyon van mit félned....

azonkívül nem élvezetes a nőknek csak a pasiknak!

Zuhanyrózsát hagyd, és semmi olyan tárgyat ne tegyél a közelébe ami akár megkarcolhatja mert utána nagyon

begyullad és jönnek az antibiotikumok.

A férfiak ánusza nagyobb, hosszabb az más.

Küld el a jó francba a pasidat

2011. jún. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Hűha már két éve, hogy kiirtam ezt a kérdést. Hát ha valaki erre járna akkor elmondom tapasztalataimat. :)

Első pár alkalommal fura volt, kellemetlen egy picit de a párom nagyon vigyázott rám, igy újra és újra megpróbáltuk. Mostanra nem fél éve hanem majdnem 3éve vagyunk együtt és kb két havonta ha kedvünk van akkor az anális szexet is "gyakoroljuk". Mára már én is élvezem és úgy gondolom feldobja az amúgy sem unalmas sexuális életünket! :) Köszi mégegyszer a válaszokat!

2011. jún. 21. 16:29
 33/33 anonim ***** válasza:
Örülök,h tetszik a dolog,de ne felejtsd el te se és a párod se,hogy azért csak ott szarsz...
2011. jún. 30. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!