Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van okom félni az anális sextől?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom félni az anális sextől?

Figyelt kérdés
A barátommal fél éve vagyunk együtt és a sexuális életünk is kifogástalan, de az első együttlét óta nem telt el olyan nap, hogy ne merült volna fel az anális sex mint téma. Azt látom, hogy ő nagyon szeretné, de én nem vagyok biztos a dolgomban, jobbanmondva félek, hogy fájdalommal fog járni. Ujjazott már meg ott az jo volt de attól tartok ez kicsit más...A kérdésem az lenne, hogy származhat e valami baj az anális sexből, fáj e és történhetnek e esetleges kellemetlenségek?Lehetőleg olyanok válaszoljanak kik már rendelkeznek tapasztalattal ezen a téren, köszi.
2008. nov. 24. 09:41
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
60%
Na ugye?!:P Akkor csak nem mondok hülyeséget:)
2008. nov. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
77%
Petranovanak mindig igaza van,barhol olvassuk is a valaszait.
2008. nov. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
56%

Az orvosi tankönyvekkel csak óvatosan.

Kb. 200 éve a fejfájást a csillagok állásával magyarázták és érvágással gyógyították.

Kb. 100 éve a szülés közben érzett fájdalmat erkölcstelen(!) dolognak tartották csillapítani.

Kb. 50 éve a maszturbálást beteges dolognak tartották.

20-30 éve a homoszexualitást szexuális eltévelyedésnek és pszichiátriai betegségnek tartották.

És ezeket komoly orvosi könyvekbe le is írták.

Az orvostudomány a folyamatos kutatás miatt nagyon gyorsan változik. A mai orvosi könyvek kb 3 évente elavulnak.


A záróizom lazulás marhaság.

Azoknak lazulnak el az izmai és záróizmai, akik nem használják. A székrekedéses, ritkán vécéző nők/férfiak bizony félhetnek is.


Az aranyerességet, amíg nem voltak megbízható sebészeti módszerek, végbél tágítással(!) gyógyították.


A legfontosabb, hogy anális szex közben ne okozzon sérülést a fiú, meg kell várnia, amíg a lány ül rá/húzza magába, és csak utána mozoghat. Így biztonságos!

2008. nov. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
87%
Elfelejtettem idezojelbe tenni az "igaza"szot:)))
2008. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
56%
A barátodnak annyi baja lehet hogy szaros lesz az ujja, meg a farka, neked meg kitágul a végbeled és nem fogod tartani tudni az ürüléket. Meg büdös is.Elötte legalább 2 napig ne egyél, mert rossz vége lesz a dolognak.
2008. nov. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
56%
Jobb félni mint megijedni. Inkább szopjál !
2008. nov. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
64%
Nekünk semmi nem lett kakás tőle... Pedig rendesen ettem:P Na meg azért van a gumi... ha ennyire akarja a pasid, akkor valamit valamiért!
2008. nov. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
43%
Jaj hagyjátok már ezt a hülye kitágulást! Már egyszer átrágták, hogy semmi nem tágul ki, és olyan nincs, hogy nem tudja tartani a székletet, hiszen nem egész nap ezt csinálják....
2008. nov. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
Azokat a kommentelőket nem értem akki ilyeneket írnak inkább szopjál stb stb!Ha jól bele gondolunk az orális sex sem gusztusosabb hisz azt kényesztetjük a szánkal ahol távozik a vizelet jó tisztál kodás de jól bele gondolva.....!Én úgy vagyok ezzel a dologgal ,hogy ha 2 ember szereti egymást meg bíznak egymásba akkor mért ne probálnák ki....!Olyan mint a szűzeség elején fáj de hamár bent van és csodálatos érzés!Nagyon sok ideig tereltem a témát ha szóba került mert nem akkartam utána utána jártam mivel jár mit lehet átt élni és az el meséltek alapján úgy döntöttem legyen ki probáltuk jó nem volt egy rövid folyamat de meg érte!Én azt tanácsolom neked ha teljes mértékbe rá veszed magad jó kedvel nem úgy ,hogy csak a pasidért akkor jó élménybe lesz részed csak az elejét kell ki bírnod!És sztem ez a záró izmos dolog ha igaz ha nem szerintem a párod nem fogja a puncid le cserélni.....párom azt mondta jó volt élvezte de a puncim semmi pénzért nem adná fel.....pár hatnaponta évente bele fér:)Mi fél évesek lettünk mikor ki próbáltuk!Ha esetleg ti a kapcsi elején vagytok még várhatsz vele szerintem!
2011. máj. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
pár hónaponta bocsiazt akkartam írni
2011. máj. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!