Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Úgy kideríthetem, hogy megcsal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy kideríthetem, hogy megcsal a pasim, ha elkezdem szagolgatni pl a hasát? Vagy nem lehet érezni ha előtte szexelt akkor se?

Figyelt kérdés
Ebből nem tudhatom meg?
2008. nov. 23. 22:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Te idefigyelj, ha ennyire nem bízol meg benne, akkor miért vagy vele egyáltalán? Ha megcsal, nem szeret, ennyi, ha nem csal meg, te nem szereted, mert bizalmatlan vagy, egy ilyen kapcsolatot nem szabad folytatni.
2008. nov. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
65%

"A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:16"


Ha a farkam parfümös lesz, ott már nagyon durva dolgok történtek. Vagy Te az intim zónáidat is befújod?

És annyit elárulok, hogy legelőször a haj és a felsőtest lesz parfümszagú, ha valaki közelében vagy.


Az ágy... nos, nem csak ágyban lehet csinálni, elárulom ;)

Egyébként honnan tudod, hogy ez hanyadik diplomám? Amúgy, nem az első főiskolám.


Egyébként csak mert lehet, hogy fiatalabb vagyok, szerinted mindenhez Te értesz jobban? Mivel valószínűnek tartom, hogy Te nő vagy, ezért számomra az is logikusnak tűnik, hogy én értek jobban ahhoz, hogyan kell úgy együtt lenni valakivel, hogy ne bukjak le.


Na csókolom.


U.I.: Egy vén trotyli ne ossza nekem az eszet, ha már kis pisis vagyok.

2008. nov. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%
Szagold meg a ballábujja felső csücskét abból 99.99%-ra meg tudod állapítani megcsalt-e vagy sem.
2009. jan. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
asjksnv jókat ír!!!(tudom kicsit későn szállok a vitába :))
2011. jún. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha utána nem fürdik le, akkor érzed a másik nő illatát. Én szeretkezés után mindig érzem magamon. Vagy, sex után a herékből spermaszagot érezni. Azon még a fürdés sem segít. De ennek sok értelme nincs. Inkább figyeld a viselkedését. Az többet elárul.
2013. jún. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!