Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Úgy kideríthetem, hogy megcsal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy kideríthetem, hogy megcsal a pasim, ha elkezdem szagolgatni pl a hasát? Vagy nem lehet érezni ha előtte szexelt akkor se?

Figyelt kérdés
Ebből nem tudhatom meg?
2008. nov. 23. 22:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha kutya lennél, akkor lehet. De amúgy tényleg hihetetlen, mire képes a női féltékenység :D
2008. nov. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

Ez a szagolgatom a hasát, tipikusan arra emlékeztet amikor azt olvastam ugyanezen kategóriában, hogy: "Ha a párom hazajön és fürdik és a zacskója feljön a fürdővíz tetejére akkor megcsalt?" Vagy valami ilyesmi volt a kérdés...

Azt hiszem ezek ilyen hülye idióta kérdések amik még élnek a közhiedelemben! Ha mégis megcsal, másból fogod észrevenni nem pedig ebből a marhaságból...

2008. nov. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
a férjem exe mikor még együtt éltek minden este megszagolta a boxerét:-) hát ezak a legszánalmasabb dolgok! Ha nem akarja, h észrevedd, h megcsalt, a csajnál úgyis lezuhanyzik!
2008. nov. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem hülye a kérdésed, ha jó orrod van, akkor észreveheted.

Ha pl. idegen női parfümöt érzel rajta. Vagy az ágyneműn. A szexelést nem hiszem, hogy szaglással meg lehetne állapítani... pláne, hogy egy jó érzésű ember azért megfürdik utána :)


Én az exemnél úgy tudtam meg, hogy este bementem a fürdőszobájába, ahol még nyomokban érezhető volt az előző esti hölgyike parfümje. Bukta!!

2008. nov. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
de ha nem zuhanyozna mert nem hinné h én ezt csinálom akkor észre vehetném?
2008. nov. 23. 22:39
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Így van, ha megcsal, akkor VALÓSZÍNŰLEG lesznek más jelei is annak. Figyelgesd a reakcióit és a viselkedését, testbeszédét stb, ahelyett hogy a köldökében bányászkodnál.
2008. nov. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
idegen parfüm... de jó h az én bnőm nem ilyen hülye. naponta kb 40-50 lánnyal kerülök olyan közel, hogy a parfümje rám ragadhat. Tudod, bőven elég, ha egy szűk liftben utazol és máris 3 féle illat... én meg tanítóképzős vagyok és van, hogy egész nap csak nőkkel vagyok összezárva.
2008. nov. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Soha a büdös életben nem fogod észrevenni, vagy megtudni, kivéve ha balf@sz a pasid. Az embernek naponta más a hangulata és a férfiaknak is van egy havi ciklusuk, csak nekünk nincsen vérzésünk, de a hangulatunk hullámzik kicsit.

Egyértelmű jel csak az, ha rányitsz.

Fölöslegesen cirkuszolsz, csak magadból csinálsz hülyét. Mond meg neki, hogy nem bízol benne és/vagy hagyd ott.

2008. nov. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%

Első vagyok.

Ja és a kérdést felvettem könyvjelzők közé a LOL mappába :D

2008. nov. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%

A 22:41es válaszolónak üzenném:

kikérem magamnak, hogy egy főiskolás taknyos kis kölyök lehülyézzen.

Az idegen parfüm igenis lehet jel, vagy neked az évfolyamtársaid a fütykösödet vagy a meztelen felsőtestedet is fogdossák? Mert akkor valóban

Vagy bemásznak az ágyadba, hogy összeparfümözzék az ágyneműdet?

2008. nov. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!