Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Én 21 éves vagyok a párom 29...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 21 éves vagyok a párom 29 eddig szinte minden másnap volt sex de mostanában már csak 2 hét alatt ha 2-szer van. 29 és már nem kívánja annyira sexet?

Figyelt kérdés
Már 4 éve vagyunk együtt és kezdek félni attol hogy már nem tetszem neki nem kiván,mitvel dobjam fel a dolgot.
2008. nov. 23. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még baromi fiatal ahhoz, hogy ne kívánja a szexet, ha 60 lenne, elgondolkodhatnál, de most? Dobd fel egy csábos rucival, síkosítóval, fini vacsival, kevés alkohollal, mert úgy tűnik ellaposodott a szex köztetek!
2008. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is pont így vagyok ahogy Te, annyi különbséggel, hogy az én barátom 28 éves, de mi is 4 éve vagyunk együtt. És tapasztalatból mondom, itt már a fini vacsi, szexi ruci meg a hasonlók nem segítenek... de hát hátha Te kivétel leszel! Sok szerencsét!
2008. nov. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pedig én annyira szeretem és hiába csinálok akármi is egyszerűen látom rajta hogy nincs kedve hozzá.A múltkor végig nyaltam minden testrészét, szinte majdnem minden pózt kipróbáltunk és semmi..:(Jah és tegnap rekord idő alatt ment el mindössze 2 perc...nekem ez igy nem jo és hiába mondom neki.Pedig ezelőtt 1 évvel annyira jo volt a sexuális életünk szinte bárhol bármiikor egymásnak estünk...Valami ötletet adjatok!!!!!!!
2008. nov. 23. 15:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok! Sajnállak Benneteket, mert nekem 11 év után is ugyanolyan jó a szex, sőt!!!!!! Igenis és fellehet dobni, akarni kell és sokat beszélgetni!!!
2008. nov. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet az utolsó válaszolóval, ugyanis férfiként biztosan mondom, hogy ha valakire ráunsz, akkor ott már sajnos 99%-ban nem lehet a dolgot visszafordítani...De ugyanakkor én is szurkolok neked.

A jövőre nézve meg ne félj nagy döntéseket hozni..

2008. nov. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ezt hogy érted hogy nagy dönéseket hozni???

Én nem akarom őt elvesziteni mert nagyon szeretem és ő is csak valami nem franko de lehet hogy a stressz teszi tönkre az egészet!?

2008. nov. 23. 15:40
 7/9 Srapnel ***** válasza:
100%

29 éves férfiként meg azt mondom, hogy eléggé leszűkítitek a probléma területét. 29 évesen pl. sokan hülyére dolgozzák magukat, stresszelnek a munkahelyen, meg egyébként is az élet komolyabb problémái foglalkoztatják, mint lakás, munka, karrier. Ilyenkor vannak időszakok, amikor kevésbé fontos a szex. Pl. 12 óra munka után, amikor csak aludni van kedved, meg egy kis kedvességet kapni, nem pedig nekiállni előjátéknak és az egész hóbelevancnak. Pont az ellenkezőjét tanácsolom, mint az előttem szólók. Nem kell csábos fehérnemű, meg előkészített lakás, ágy, stb. Csak menj oda és mássz rá, esetleg kezd orállal. A sallanghoz nem biztos, hogy türelme van.


Persze az is lehet, hogy teljesen más a probléma, de hát egyrészt az nem derült ki, másrészt arra már írtak véleményt is az előttem szólók.

2008. nov. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Srapnel ***** válasza:
100%
Ja, és pont annyi, hogy ha nagyon rákészülsz, pláne nem lesz annyi kedve, mert megfelelési kényszere lesz. Beszélgess vele, masszírozd meg, aztán állj neki a lényegnek. Szerintem hálás lesz.
2008. nov. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
És a pasiddal már beszélgettetek a szexuális életetekről? Talán vele kéne leülni, hoyg elmondja mi a problémája!
2008. nov. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!