Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyi idosen erett az emberi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idosen erett az emberi szervezet, es a lelek az elso szexre?

Figyelt kérdés

Szerintetek hany eves korban normalis mar, amikor az ember lefekszik az "elsovel"? Miert annyi idosen, erveljetek is meg, legyszives!

12 evesek kimeljenek, koszi


2008. nov. 22. 05:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az emberi test már korán megérik rá, egyes lányoknál 10-12 évesen. A TV-ben annó hallhattunk a "boldog" 11 éves anyukáról...Azonban a testi fejlettség nincs arányban a lelki fejlettséggel. Ez meg minden nőnél más. Lehet valaki már 16 évesen úgy érzi kész van rá, de valaki még 20 évesen is ódzkodik tőle.

Petranova

2008. nov. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjött az első mensi, az azt jelenti, hogy a nő ivarérett. Ez állítólag minden generációnál egyre korábban van. Ez még azonban nem jelenti azt, hogy lelkileg is érett a dologra. Én 19 évesen csináltam először, de azt hiszem korai volt. Perszeinkább azért éreztem ezt utána, mert a kapcsolatom nem volt a fiúval megfelelő. Utána szakítottunk is (nem emiatt). Szóval ne siesd el, csak kíváncsiságból ne menj bele. Várj addig, amíg úgy érzed, most már nem bírod nélküle.
2008. nov. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Testileg akár már 9 évesen is elképzelhető. Egy lány valószínű ekkor még el fog vetélni, de egy fiú már akár megtermékenyítésre is képes lehet.

Lelkileg... nos, van olyan 12 éves, akitől én nem sajnálnám a szexet, de olyan 30-assal is találkoztam, akivel bűn ágybabújni...

2008. nov. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
utolso: miert lenne bun agyba bujni vele?
2013. máj. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!