Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Jó az alábbi szexuális arány?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó az alábbi szexuális arány?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 4 hónapja járunk... 15 évesek vagyunk... korai de már lefekekütnk egy 10-szer.. aztm ondta, korulbelul 5szor ment el, de azt is nagyon elvezte amikor csak kozel jart az orgazmushoz.. Na szoval.. o az elso no azz eletembe akivel votl ilyen kapcsolataom.. azt szerentme kérdezni h jo arany e a feltetelekhez kepest? h 15 eves vagyok es o az elso? jah, ammuuugyx azt mondta h eddig en vagyok a legjobb az agyban siman 18 eveseket lepipalok.. . csak azt akarom h még jobb legyek..:)

csak neki akarok joot:)


2008. nov. 21. 18:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
70%
Igen, valakit az alapján megítélni, hogy hogy ír legális és jó szempont. Nyelvében él a nemzet, ha szarul írsz/beszélsz, szar ember vagy.
2008. nov. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Mendus ***** válasza:
64%
Úgy van! Igazat szólt az előttem levő:)
2008. nov. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
43%
Én arra a megállapításra jutottam, hogy az úgynevezett "gyerekek", akik a 14-16 éves korosztályba tartoznak, nem azért szexelnek (direkt írtam ezt a szót, mert ez még nem szeretkezés amit ők csinálnak, csak egy ösztön) csak azért csinálják, mert azt hiszik ezzel menők és nagynak tűnnek! Csak az a baj, hogy ezt csak ők látják így magukról... Én nem ítélem el őket, hiszen engem nem zavar, ameddig a saját életüket cseszik el ezzel... ők akarják maguknak!
2008. nov. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
a nagy többség jól látja a dolgot. Személy szerint nem sok jót fűzök ahoz a leányzóhoz, aki 15 évesen már ennyire "tapasztalt", és ilyen viszonyítási alapja van.. De lehet, hogy én vagyok maradi, mindenesetre az én barátnőm ennyi idősen még mással volt eldoglalva, és elhihetitek, nem vesztett semmit.. sőt.. nem lett belőle 18 éves korára egy koravén pontpontpont.
2008. nov. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Miért elítélni és 14voltam amikor megtörtént az első (2hónapra rá lettem 15) és nem bántaqm meg, védekeztünk volt eszünk és még ma is van.Ez most egy olyan dolog hogy aki kapcsolatban van az ugyis lefekszik a másikkal, akor miért elítélni?Én szerettem és még mindig szeretem a párom már 3éve. Szerintem ha jolesik és van eszedek rá akor csináljátok.Ezt nem lehet korhoz kötni hogy ki mikor feküdjön le,mert valaki már 14-15évesen olyan érett testileg mint egy 18-19éves!!!!!!!!
2008. nov. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
hát testileg, jah, de lelkileg, nem mindig persze vannak kivételek..
2008. nov. 22. 09:33
 17/18 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem egy 16-17 éves leányzónak már van annyi esze hogy ne csak divatból csinálja. Én is 16 éves vagyok, nem divatból vesztettem el, nem is 2 hónap után. Még mindig együtt vagyok azzal a barátommal aki elvette nekem (másfél éve), védekezünk.. sőt.. annyira félek a terhességtől hogy már sok mindent kipróbáltam. Tabletta, gyűrű stb.. Úgy érzem nekem van felelősségérzetem és ha elrontanánk valamit vállalnánk a felelősséget, nem csak én, hanem a barátom is.
2008. nov. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
0%

Ha valaki nem tud gépelni már fogyatékos vagy mi?

xD ne vicceljetek már...

2008. nov. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!