Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Jó az alábbi szexuális arány?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó az alábbi szexuális arány?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 4 hónapja járunk... 15 évesek vagyunk... korai de már lefekekütnk egy 10-szer.. aztm ondta, korulbelul 5szor ment el, de azt is nagyon elvezte amikor csak kozel jart az orgazmushoz.. Na szoval.. o az elso no azz eletembe akivel votl ilyen kapcsolataom.. azt szerentme kérdezni h jo arany e a feltetelekhez kepest? h 15 eves vagyok es o az elso? jah, ammuuugyx azt mondta h eddig en vagyok a legjobb az agyban siman 18 eveseket lepipalok.. . csak azt akarom h még jobb legyek..:)

csak neki akarok joot:)


2008. nov. 21. 18:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Már ne is haragudj, de a barátnőd honnan tudja hogy simán lepipálod a 18 éveseket? Ha ezt ennyire tudja, elég nagy qrva lehet és nem hiszem hogy a 10-ből kb 5x elment volna. Szerintem nem vmi jó a kapcsitok
2008. nov. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 yuda ***** válasza:
74%
azt szeretnéd,hogy itt valaki bólintson rá a gyerekszexre?-tőlem biztos nem kapsz önbizalmat és remélem mástól sem!
2008. nov. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
először is tanulj meg írni, azután kétlem hogy sok 18 éves pasival feküdt volna össze ezért nem tudom, h mihez viszonyít, és amúgy sem korhoz kötött, mellesleg az írásodból ítélve arra következtetek hogy egyáltalán nem vagytok érettek a szexre, legalábbis te biztos nem, lepontozhattok de ez az igazság.
2008. nov. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ez nagyon komoly ,hogy valaki az alapján minősít valakit, hogy hogyan ír számitógépen..:)
2008. nov. 21. 18:27
 5/18 A kérdező kommentje:
Amúgy, ebben a dologban nincs semmi igazság, csak kiváncsi voltam, hogy milyen lesz a nép véleménye..:)
2008. nov. 21. 18:30
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Hát te remek ember vagy.
2008. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
49%

Hááát, 15 év az határeset, a szex kezdésének abszolút minimuma szerintem -ennél fiatalabban végképp nem ajánlott, bár én a 18-19 éves kort tartom optimális kezdésnek.

No de azért nem kell osztani őket, mert hamarabb kezdték, főleg, hogy kapcsolatban vannak!!!!!!!!! (És remélem, védekezés volt?!)

Tök jó, hogy jót akarsz neki!!!! Ez a megfelelő hozzáállás. Nem lehet tudni, hogy valódi orgazmusa volt-e, de ahogy nő köztetek az intimitás, majd mélyül.

Lehet, hogy csak bóknak mondta, hogy lepipálod a 18 éveseket, és valójában kevesebb a tapasztalata, csak kedveskedni akart Neked! Különben is, nem kell ezért leqrvázni a csajt, mert már van tapasztalata! Ha sokkal is volt eddig, hát istenem, most monogám kapcsolatban van egy korban hozzáillő sráccal, akivel szeretik egymást - hol itt a probléma?

2008. nov. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%

Ja a konkrét kérdésedre meg lemaradt a válasz: az optimális az, ha a nő szex közben minden alkalommal elmegy. De úgy látom, jó úton haladtok. :)


(Most ha ez biztatás gyerekszexre, hát sorry - ha már csinálták, úgyse valószínű, hogy abba fogják hagyni)


De VÉDEKEZZETEK!!!!

2008. nov. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Végre, aki nem elítéli a gyerekszexet, hanem megérti, bár nem tartja a legjobb dolognak.. Attól mert valaki szexel fiatalon, nem k*rva szerintem.. Pl. van 2 1 éves kapcsolatod és mindkettobnen 14-15v evesen szexelnek egy 5-5 akk az elítélendő... hmmm
2008. nov. 21. 18:40
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Most ne ez egy kamukérdés?? Te irtad nincs benne igazság...pfff! Naind1 mert a gyerekszexet én is elitélem,találjátok meg a korban hozzátok illő tevékenységet...ez nem az! :)
2008. nov. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!