Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Jelenlegi barátnőmnek elmondás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenlegi barátnőmnek elmondása szerint, nagyon régóta nincs orgazmusa! Engem nagyon zavar ez! Mi lehet az oka annak, hogy nincs orgazmusa, és mit lehetne – kellene tenni?

Figyelt kérdés

Korábbi kapcsolatból valamilyen negatív élmény talán.

Lelki eredetű talán Testi eredetű - de akkor miért sikerül neki egyedül ?


2008. nov. 21. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sose volt vagy csak egy ideje? mert ha sose volt akkor valszeg nem is lesz neki, mert nem tud elélvezni. saja vannak ien csajok.:/
2008. nov. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül sikerül neki, akkor mással is sikerülhet, csak valószínű valami meggátolja abban hogy a párjával érje el. Ha megtalálod az okot, és kiírtod belőle ezt a gátlást, akkor eljuthat. Beszélj vele őszintén, türelemmel. És ami nagyon fontos hogy 100%-ig bíznia kell benned, ha ez nincs meg, soha nem találod meg az okát.
2008. nov. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valóban jó lenne tudni, hogy a nagyon régóta az pontosan mit jelent? Eleinte Veled volt, csak újabban nincs? Vagy korábbi kapcsolatában volt, és Veled még nem?

Abban nem értek egyet az első válaszadóval (bár lehet igaza), hogy akinek sosem volt, soha nem is lesz. Saját példa. életem első kapcsolata 4 évig tartott. Ezalatt a 4 év alatt egyetlenegy hüvelyi orgazmust nem éltem át, kicsit zavart, de úgy gondoltam, nincs mit tenni, mivel "a nők 2/3-a képtelen rá". Örültem, hogy legalább csiklóorgazmust el tudok érni...

Ami a nagyobb baj volt, hogy az akkori pasimat sem zavarta, így persze, hogy nem is sikerült.

Aztán, a második komoly kapcsolatomban 2 hónap után(!) sikerült, anélkül, hogy elhittem volna, hogy sikerülhet. Azt a pasit viszont nagyon is zavarta, ahogy Téged is, tehát ez jó alap. Mi nem nagyon beszélgettünk róla sokat, lehet, hiba volt, bár így is hamar orvosoltuk :) de leginkább ő próbálkozott, különböző pózokkal, behatolási szögekkel, tempóváltoztatással... én meg ráhagytam, bár próbáltam megértetni vele, hogy valószínűleg én is a nők 2/3-ába tartozom... és egyszercsak sikerült. Nem kellett rágörcsölnöm, meglepetésszerűen ért. Azóta persze már sikerült nagyjából tudatosítani, hogy mit-hogy-meddig ahhoz, hogy jó legyen... de most nem rólam van szó :)

Szóval: valóban vannak nők, akik egész életükben képtelenek hüvelyi orgazmusra, de az az arány sokkal kevesebb szerintem, mint 2/3-ad. Beszélgessetek. Fontos pl. hogy semmilyen orgazmust nem él át, vagy csak a hüvelyi nem megy neki: Orálisan/kézzel ki tudod elégíteni? Vagy akár ő saját magát... együtt is gyakorolhattok. Sok-sok türelem, gyakorlás, próbálkozás, és nagyon oda kell figyelned rá. Amíg újra sikerül neki - azután is figyelned kell rá természetesen, de talán addigra ő is jobban fogja tudni kontrollálni az érzéseket, ahogyan nálam is így volt.

És ami még nagyon fontos: a kapcsolatotok minősége. Volt valami problémátok esetleg, vagy minden rendben? Képes teljesen ellazulni? Mert egy nőnél nem csak a fizikális dolgok kell, hogy teljesen rendben legyenek ahhoz, hogy felszabadultan tudja élvezni az együttlétet.

Remélem, tudtam segíteni!

És nagyon-nagyon szerencsés lány a barátnőd, hogy Téged ennyire zavar ez... türelem, és szerintem menni fog :)

2008. nov. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Figyelj,ha neki jó,akkor miért görcsölsz rajta?Talán sérti a férfiúi hiúságodat,hogy nem tudod eljuttatni a csúcsra?Ez valahol olyan,mintha a barátom megkínálna egy sütivel,és én már a felénél jóllakom.Mit kell ezen problémázni?
2008. nov. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Engem valóban nagyon zavar! És nem csak a férfiúi hiúságomat, hanem mert szeretek másnak örömet okozni. Adni és nem csak kapni!

Azt mondta, hogy önmagának sikerül örömet okozni, de szex közben nem. Azt nem tudom mióta tart, de ma elbeszélgetek vel! Hiszen mi még csak 2-3hete vagyunk együtt. Korábbi kapcsolatában viszont egyáltalán nem sikerült. Bízakodom nagyon!

2008. nov. 23. 14:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha beszélsz Vele,és nem juttok eredményre,akkor ki kell tapasztalnod,hogyan,mi módon tudod eljuttatni a csúcsig.Elsőként az erogén zónáit kell kitapintanod,így talán könnyebben eljutsz a "megoldásig".Végülis a szexre azt is szokták mondani,hogy "matekozás".Hát,most jól fel van adva Neked a lecke.Sok szerencsét!
2008. nov. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!