Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok! Mit szólnátok hozza,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit szólnátok hozza, ha azt kerne a parotok, hogy ugy szeretkezzetek hogy mindkettotokon nejlonharisnya van?

Figyelt kérdés

2020. febr. 9. 13:57
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Ne itt veszekedjetek már...privátban kellne!nem kiv erre senki;)
2020. febr. 13. 16:28
 32/37 anonim ***** válasza:
0%

Az 5-ös hozzászólásod nem sértő??

Miért melegeznél le valakit egy ruha miatt?


Amúgy meg ki mondja meg hogy mi minősűl negatív vagy épp pozitív hozzászólásnak?

A többség?

Nem mindég annak van igaza aki a leghangosabb.

Miért kell a többséget követni? Mert az a jó?


Azért ezeken gondolkozz el.

2020. febr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
44%

Nem, az ötös nem sértő. Ugyanis leírtam az őszinte véleményem a témával kapcsolatban. Ha magadra vetted az a te bajod. Én a páromra gondoltam közben, hogy mit mondanék ha ezzel állna elő. Mivel ugye ez vbolt a kérdés. Nekem te nem vagy senkim, csak néhány random betű az interneten, én rohadtul nem hozzád szóltam.


A negatív-pozitív dolog is olyan, hogy ezt bizony a szüleidnek kellett volna megtanítaniuk, kb ovis korodban. Egy egészséges emberben akkor alakul ki az a képesség, hogy meg tudja különböztetni a negatív szándékot a pozitívtól.


A kérdező kérésének megfelelően abbahagyom, te fröcsöghetsz tovább és bizonygathatod a hülyeségeidet, én kiszálltam ebből a parttalan vitából.

2020. febr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
50%

Mosdasd magad nyugodtan.

Méghogy akinek nem inge ne vegye magára...?

Ezt én is gondolhattam volna a szerinted negatív kommentjeimmel.


Bocsánat kérdező , csupán egy sértegető megjegyzéseket író kislánnyal volt nézeteltérésünk.

2020. febr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Semmi baj ,nyugodtan érvelj:)
2020. febr. 15. 00:32
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Rajta nyugodtan lehet, de én utálom magamon
2020. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Miért utálod?
2020. febr. 23. 21:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!