Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Csajok! Mit szólnátok hozza,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mit szólnátok hozza, ha azt kerne a parotok, hogy ugy szeretkezzetek hogy mindkettotokon nejlonharisnya van?

Figyelt kérdés

2020. febr. 9. 13:57
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
44%

20, nő vagyok de sebaj.

Nem fogok azért senkitől bocsánatot kérni hogy egy igazi maszkulin férfira van szükségem és hogy fontosnak tartom a klasszikus nemi szerepeket 🤷‍♀️

2020. febr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
18%

Egyébként meg felettébb szórakoztatónak tartom hogy minden kérdés alá olyanokat írsz hogy te utálod és megveted a nőket, hánysz tőlük, de ha az egyik beteg, feminin fétisedet kell védeni akkor rögtön azt kamuzod hogy van csajod :D

Szerintem menj át a homo kategóriába, a többi nőgyűlölő válaszod alapján neked soha életedben nem volt még nőhöz közöd :D

2020. febr. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
32%

Nő vagy?

Még szánalmasabb a kommented!


Egyébként ha maszkulin pasikról van szó akkor most ezekre se tekints többé férfiként!


[link]


Pfújj, undorítóak...


Látszik a szellemi színvonalod..

2020. febr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi, nem jönnek be a szoknyás pasik.


A szánalmasak meg a te kommentjeid, már mindenkinek elege van a huszon-egynéhány százalékos utálkozó válaszaidból. Teliszemeteled velük az egész kategóriát, de soha semmi pozitívat vagy építőt nem írtál még sehová.

2020. febr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
77%

Nem is azért linkeltem hogy bejöjjenek , hanem példaként, hogy lehet valamit poénból is felvenni.

Meghát a látottak alapján Diesel barátunkra már ne tekints maszkulin férfiként.

Azoknak van elegük belőlem akiknek fontos a pontszámuk, és ezért azt írják amit a többség olvasni akar , de osztják a véleményem.

Tudom fura de sok elismerést kapok privátban.

Én a realitások embere vagyok és nem a képmutatásé ahogyan itt sokan teszik.

Persze elüt a sok 70,80,90% -os képmutató közül az igazság, de te csupán ennyit veszel csak észre.

2020. febr. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
71%

Nekem aztán nem fontos a százalék, ha az lenne akkor kerülném a konfliktusokat.

Azt viszont imádom mikor valami nagyon alacsony százalékú prófétának hiszi magát, közben egyszerűen csak hülye :D

2020. febr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
44%

Bocsáss meg!


Íme egy példa ahol megint csak nekem adnak igazat a 22-nek a kevés százalékosnak.

Ennél a kérdésnél olvasd a 28-as versenyzőt!


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2020. febr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
44%

Láttam ezt a kérdést, mindenki lepontozta a válaszaidat mert szánalmasak és ítélkezők voltak. Normális, egészséges mentális állapotban lévő és elégedett, boldog ember ilyeneket egyszerűen senkinek nem ír. Mert egyrészt elegendő az intelligenciája és megtanították neki a szülei annak idején hogy nem bántunk senkit aki minket nem bánt, másrészt egyszerűen nincs rá oka. Csak a komplexusos, üres életű emberek bántanak úgy másokat, mint te.

Egyetlenegy ember adott neked igazat aki szintén nincs elengedve ész terén, 38%-os, tehát el lehet képzelni hogy máshová is milyen undorító válaszokat ír. Mindenki lepontozza őt is, mert egyszerűen gyökérségeket magyaráz. Neki is éppen olyan szánalmas, magányos kis élete van mint neked, és ő is itt éli ki magát.

2020. febr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
50%

De észrevetted mi folyik itt , vagy elfogadsz segítséget?

Biztos ismered a mondást miszerint “színház az egész világ”

Na! Te is ebben az álomvilágban élsz a többi “jó nevelt” ál ember között aki csupán azért nem ír igazat amit te is írtál nekem hogy ne bántsuk meg a másikat.

És azért kéne elájulnom mert most már észrevette hogy mennyire elhízott az érintett személy és elkezdett sportolni?

Aki nekem adott igazat ő is jó példát hozott fel a dohányosokkal szemben.

Bocsánat ha őszinte vagyok , de én nem tudok színészkedni mint az itt lévő emberek többsége csak hogy másnak megfeleljek.

2020. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
91%

Ez a fő probléma veled, hogy azt hiszed hogy aki nem bánt másokat, az hazudik meg színészkedik. El sem tudod képzelni hogy egy mentálisan egészséges ember egyszerűen nem érez utálatot meg semmi negatívat senki iránt aki őt nem bántotta.

Miért zavar hogy más kövér vagy cigis? Ha neked ezek a dolgok nem jönnek be akkor ne csináld és ennyi. Vedd körbe magad olyan emberekkel akik megfelelnek, de ne rúgj bele azokba akiknek más az értékrendje mint a tiéd. Egyrészt tényleg nagyon primitív dolog, másrészt neked is csak felesleges plusz energia. Rossz energia ami benned kering és előbb-utóbb visszaüt.

2020. febr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!