Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok, és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok, és a pasim 39éves! Segitenétek?

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 18 éves lány vagyok! És bármennyire is elítél sok ember, meg a baráti társaságom, nekem egy 39éves barátom van. Már több mint 1 éve együtt vagyunk, imádjuk egymást. Minden barátom piszkál ez miatt, hogy biztos csak apakomplekszusom van meg, hogy találhatnék jobbat is ha akarok, De én nem akarok jobbat mert nagyon szeretem és csak ő kell nekem, és egyáltalán nincs apakomlekszusom sem! Nem tudom, mit tegyek a barátaimmal, hogy fogatassam el velük a tényt, hogy én nekem nem a korombeli srácok kellenek, hanem ő!:) segítsetek,ti mit tennétek? Köszi! Véleményeket várok!
2008. nov. 19. 17:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ne érdekeljen, mit mondanak mások, mert ők nem látnak bele a kapcsolatotokba. A korkülönbség pedig hidd el, nem okozhat problémákat két normális ember között, ahogy te is rájöttél már biztos, és elég, ha szeretitek egymást és boldogok vagytok.
2008. dec. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!