Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 18 éves lány vagyok, és a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok, és a pasim 39éves! Segitenétek?

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 18 éves lány vagyok! És bármennyire is elítél sok ember, meg a baráti társaságom, nekem egy 39éves barátom van. Már több mint 1 éve együtt vagyunk, imádjuk egymást. Minden barátom piszkál ez miatt, hogy biztos csak apakomplekszusom van meg, hogy találhatnék jobbat is ha akarok, De én nem akarok jobbat mert nagyon szeretem és csak ő kell nekem, és egyáltalán nincs apakomlekszusom sem! Nem tudom, mit tegyek a barátaimmal, hogy fogatassam el velük a tényt, hogy én nekem nem a korombeli srácok kellenek, hanem ő!:) segítsetek,ti mit tennétek? Köszi! Véleményeket várok!
2008. nov. 19. 17:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

semmit ne csinálj, majd elfogadják, ha látják, hogy boldogok vagytok


egy ismerősömnél is ugyanez volt a helyzet (csak ott a pasi a tanárja volt) és nagyon jól megvoltak 15 évig...aztán meg elváltak

2008. nov. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

SZia



Hát apszolut nem gáz ha te vele boldog vagy elmondom neked 18 éves létemre 13 éves csajom van és ugyan ez a helyzet engem pedofiloznak le meg semmi addig szerintem ez normális amig szeretitek egymást ahogy mi is csak akkor van gáz számunkra ha sex is van benne.. de nem tervezzük és nekem sem kell boldogok vagyunk együtt


remélem tudtam segiteni :) és sok boldogságot

2008. nov. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Leírok neked egy történetet,ami velem történt. Pár éve megismerkedtem egy lánnyal. Bemutattam a barátaimnak,ismerőseimnek. A barátaim,ismerőseim,a lány háta mögött a nem tetszésüket fejezték ki nekem a lányról és folyton azt akatrák,hogy hagyjam ott a lányt,meg az hajtogatták nem illünk össze stb. Támadták a lányt és a kapcsolatunkat. Kiálltam a lányért és magunkért. Nem engedtem,hogy bárhogyan is bántsák a lányt,akivel szerettük egymást. Egy idő után azt vettem észre,hogy fogynak a barátok és az ismerősök körülöttem. Nem érdekelt,hiszen ekkor jöttem rá,hogy ki az igazi barát és ismerős. Bizony senki sem maradt körülöttem,sem barát,sem ismerős,mert megmondtam a véleményem én is róluk. Nem érdekelt,bár fájt egy kicsit a viselkedésük. Pár évre rá szétvállt az utunk a lányal és barátok,ismerősök, és a lány nélkül kezdtem új életet. Azóta megválogatom,hogy kivel barátkozom és az ismerőseimet is megválogatom. Akkoriban úgy gondoltam,hogy mindent megér az,hogy kiállok azért,akit szeretek és ma sem cselekednék másképpen. Akkor sem láttam a jövőt,hogy hova fog az vezetni,ha kiállok valakiért,minthogy most sem tudom mi lesz holnap,de a múltból tanultam és sok-sok mindent levontam.
2008. nov. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem veletek van a hiba, hanem a "barátaiddal". Ha jól meg vagytok, sz*rd le a "barátokat" és legyetek boldogok. Ne ezen görcsölj, hogy mások mit gondolnak.
2008. nov. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Teljesen igazatok van, Ha igazi barátok lennének ,akkor elfogadnának úgy ahogy vagyok , és azzal akivel vagyok! Készönöm szépen!:D nagyon sokat segitettetek!
2008. nov. 19. 18:50
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Jane Eyre-nél is ugyanez a felállás, csak ez azért szar, mert a pasid jóval hamarabb hal meg mint te. Ez nem túl jó.
2008. nov. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%

Én nem osztom teljes mértékben a "sz@rd le mit gondolnak" nézőpontot. Szerintem azért van egy két dolog amit meg kellene gondolnod.


Az első kérdés, hogy mit vársz ettől a kapcsolattól. Ha csak jó akarod érezni vele magad, akkor te delgod, azt csinálsz amit akarsz. De ha hosszabb távra tervezel, akkor azért abba is be kellene gondolni mi lesz 10-20-30 év múlva.


Ha csak nem tudok elvonulni a világ elől, akkor állandóan emberek leszenek körülöttetek. Szomszédok, munkatársak stb. Ők pedig még ha nem is mondják, rossz szemmel fogják nézni a dolgot. Lehet persze azt mondani, hogy kit érdekel, de egy egész életen kersztül harcolni a környezeteddel, az nem kevés kitartást, elkötelezettséget igényel. Ha meg elbuksz benne, akkor leszel aztán igazán nagy slamaztikában egyszál egyedül magadban.

A másik dolog a gyerek. Már ha akartok. Mire megalapozzátok az életeteket, megszületik egy gyerek, azért 1-2 év el fog telni. Mire felnő, főleg ha még egyetemet is végez, a pasid nyugdíjas lesz. Pont akkor amikor a legtöbb pénzre lenne szükségetek, hogy elindítsátok a sarjatokat az életbe. Ha egynél több gyereket tervezel, akkor meg főleg.


Nem azt mondom, hogy lehetetlen, csak azt, ha valaki 18 évesen kijelenti, ez nem probléma, mert meg tudja oldani, akkor kissé kétekedek abban, hogy tényleg tudja mit válal.

2008. nov. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Persze van abba is vmi amit az előttem szóló ir le..de azért hadd mondjam el nem mindig a rosszat kell mindenben látni!! Ha két egyidős pár van is honnan tudhatod ki marad egyedül végül?? Itt sem tudni..azt sem lehet tudni hosszabbtávon működne e egy kapcsolat..de ezzel nem kell olyan mélységekig törödni!!!Addig használd ki a perceket, amig teheted és ha ezt mellette teszed és boldog vagy mi kell még?? Mindenki arra vágyik h boldog legyen te mellette vagy az...szard le ki mit gondol,legyél egy kicsit önző!! Csak mások miatt ne add fel a boldogságod!! sok sikert!! Zs
2008. nov. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 25éves vagyok(lány) a párom pedig 46.Már több mint 2éve együtt vagyunk,és sokkal boldogabb vagyok mint bármelyik előző kapcsolatomban.A barátaid elég gonoszak hogy ellenzik a kapcsolatodat, nekik azt kellene szem előtt tartaniuk hogy Te boldog légy.Ha pedig nem ezt teszik akkor nem igazi barátok, és nem érdemes törődni velük. Sok boldogságot kívánok nektek:)

2008. nov. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azok akik minden tettedet helyeslik, ha csak nem vagy tévedhetetlen és szent, azok nem barátok, még haverok sem nagyon.

Aki igazán törődik veled, az azt is megmondja, ha éppen hülyeséget csinálsz.


Nem ismerlek sem téged, sem a pasidat, sem a barátaidat. Legalábbis nem valószínű. De attól még, hogy nem helyeslik a kapcsolatodat, még nem biztos, hogy rosszat akarnak neked.

Azt meg, hogy kinek lesz igaza, csak az idő döntheti el.

2008. nov. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!