Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az gusztustalan egy fiúnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gusztustalan egy fiúnak vagyis gusztustalannak tartja ha a lánynak a hüvelyéből aktus közben levegő jön ki?

Figyelt kérdés
Mert én a múltkor együtt voltam a barátommal, és aktus közben uyge a vákum miatt(azthiszem) pont akkor jött ki levegő amikor behatolt.. És nekem kicsit ciki volt..:s MErt elég hangos volt.. és ráadásul, utánna is jött még mert akkor abba ahgytuk és felültem és jött több is..:S És ez elijeszthet egy fiút? meg undorítónak tartja?:S És mitől van amugy? Mert nekem nem mindíg szokott.. DEh msot sok jött ki..:S
2008. nov. 19. 15:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A doktorur hozzaszolasa sem tokeletes, de a nyelvi dolgokat elnezzuk :) Amugy a valasz akkor jo, ha ertheto. Akkor nem elrettento, ha nem tudomanyosan van megfogalmazva.

A temanal maradva: elofordul, sokmindentol fugg, hogy kitor-e vagy sem. Es tok normalis dolog.

2008. nov. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
5%

Rögtön javítottam, kedves kolléga - Másrészről pedig ezen stílushoz vagyok szokva, amennyiben önnek nem tetszik, javaslom, hogy amint meglátja a hozzászólás végén a nevem, bátran nyomjon a piros kézre és nem kell olvasnia engem

Maradok tisztelettel:

-Sallay Doktor úr

2008. nov. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Amúgy nem kötekedés képp, de tök lényegtelen hogy ki ír helyesen ki nem.. én sem írok helyesen, mert ez nem magyaróra... És az ember, szavakat olvas és ha összekeverjük a betűket akkor is ellehet olvasni mert nem külön betűket olvasunk.. hanem egyben a szavakat, vagy hogy mondjam... Szóval ne ezen vitatkozzunk itt.. Vagy ha vitatkozni szeretnétek, akkor se itt.. mert én kérdeztem valamit deh Kedves Sallay Doktor Úr nem tetszett rá válaszolni, csak kritizálni a válaszolókat.. Köszönöm a figyelmet..
2008. nov. 21. 13:05
 14/14 anonim ***** válasza:

Ajjaj, valaki itt nagyon okosnak hiszi magát :) Sallay úr kicsit visszafoghatna ebből a lekezelő "hűdeokosvagyok" stílusból, mert szerintem nem csak engem irritál.


Na, hogy a kérdésre is válaszoljak: nem ez a ciki. Hanem a faláb. Ha meg a fiúd furán néz rád, hát magyarűzd el neki, hogy természetes. Különben is, ő tehet róla >:)

2009. aug. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!