Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az gusztustalan egy fiúnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gusztustalan egy fiúnak vagyis gusztustalannak tartja ha a lánynak a hüvelyéből aktus közben levegő jön ki?

Figyelt kérdés
Mert én a múltkor együtt voltam a barátommal, és aktus közben uyge a vákum miatt(azthiszem) pont akkor jött ki levegő amikor behatolt.. És nekem kicsit ciki volt..:s MErt elég hangos volt.. és ráadásul, utánna is jött még mert akkor abba ahgytuk és felültem és jött több is..:S És ez elijeszthet egy fiút? meg undorítónak tartja?:S És mitől van amugy? Mert nekem nem mindíg szokott.. DEh msot sok jött ki..:S
2008. nov. 19. 15:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
áá dehogy, inkább izgatónak szerintem, mi mindig nevetünk, hogy pukizik a cunimm:p
2008. nov. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

tok termeszetes dolog, miert lenne ciki :D

ha kutyapozban csinaljuk, szinte mindig pumpal belem levegot a parom, es ami bemegy, ugye ki is kell jonnie :D

nemhiszem, hogy undorito lenne

2008. nov. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem undorító,szeritünk is vicces a párommal,mindig nevetünk aztán folytatjuk :)
2008. nov. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mi is jót szoktunk ezen nevetni, ráadásul nálam minden póznál előfordul. Pukizik a puncusom :D

Amúgy ha jól tudom hangos puncinak hívják a jelenséget és szinte mindenkinél előfordul

2008. nov. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nekem is mindig előfordul az ilyen és mi is nevetünk...ha esetleg azt látod,h Ő nem tartja mókásnak(vagy nem meri annak tartani) akkor nyugodtan kezdj el,Te nevetni rajta,vagy mondani,h milyen vicces... az oldja a hangulatot!

;) /Szmötyi/

2008. nov. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Tök jó poén, oldja a helyzetet...:D

Pepe.

2008. nov. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%

Nézze kedves ifjú fehérnép, ez az élet természetes velejárója, ez ellen semmit nem tud tenni.

Egyébiránt fölöttébb elgondolkodtató az előző hozzászólók stílusa, a 'pukizikacunim' szerzőjének például nem kéne még ezen fórumrészleget olvasnia, hanem mondjuk némi értelmet megcsillantó szinonímát találni a női nemi szervre.

-Sallay Doktor úr

2008. nov. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a kedves Sallay doktor Úr kellene, egy másik fórumon válaszolgatnia, ha nem tetszik neki itt valami, mellesleg használja más is a cuni szót nem csak az első hozzászóló.
2008. nov. 20. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
38%

A kedves előttem hozzászólónak üzenném, hogy először rakjon össze egy helyesen tagolt, értelmes, a magyar helyesírás szabályainak megfelelő mondatot összebarkácsolni, mert esetleg akkor el is tudom olvasni.

-Sallay

2008. nov. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
49%

Sajnos én is elnéztem, javítanék, ha megengedik a Kedves Fórumozók:

A kedves előttem hozzászólónak üzenném, hogy először rakjon össze egy helyesen tagolt, értelmes, a magyar helyesírás szabályainak megfelelő mondatot, mert esetleg akkor el is tudom olvasni.

-S

2008. nov. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!