Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Milyen amikor szerelmes vagy?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen amikor szerelmes vagy? Egyáltalán mi a különbség mondjuk az erős testi vagy lelki (nemtudom máshogy megfogalmazni) vonzódás és a konkrét szerelem között?

Figyelt kérdés
volt már számos hosszabb-rövidebb kapcsolatom és igaz hogy mind hagyott rajtam/bennem valami nyomot vagy emléket de semmi több. Meg még ha másfél két éve is jártam a csajjal az egész lyen hullámzó volt érzelmileg. Eccer fennt eccer lennt. Szóval nem vágom....
2008. nov. 18. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
a szerelem az amikor valakiért akármit megteszel és szivesen is teszed. amikor nem tudsz úgy lefeküdni h tudod h valami rosz neki. amikor az a legnagyobb örömed, hogy neki örömet tudsz okozni. amikor úgy érzed hogy az egekbe tudnál repülni a bolgodságtól amikor vele vagy. amikor egész nap a csókjára szomjazol és mniden percben rá gondolsz. na akkor vagy szerelmes
2008. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Attol mert egyszer fennt egyszer lent van a kapcsolat, meg lehetsz szerelmes:) sot...akkor beszélhetsz szenvedélyről...én állandóan veszekedek a párommal, de annyira szeretjük egymást, hogy egyszerűen nem tudnánk elszakadni egymástól...boldog vagyok ha boldog, és szakadok meg ha beteg...vagy ha banata van mellette vagyok, ha boldog vele örvendek...és sosem feküdtem le még úgy, hogy haragudtam rá...

Minden nap fontosnak tartom hogy elmondjam menyire szeretem...na ez a szerelem:) szerintem...

üdv

2008. nov. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!