Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki férfiak és nők iránt is ugyanolyan vonzalmat (fizikai és lelki is egyaránt) érez? Ez már egyértelműen biszexualitás?

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 17:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,nem rólam van szó egyébként,nem nálam merült fel a dolog,hanem egyik barátnőmnél,akivel jóban vagyunk (barátilag,term.),ő mondta egyszer nekem,hogy olyan jó nő vok (neki legalábbis tetszem),hogy egyszer kipróbálná velem a szexet.Kicsit kiakadtam,illetőleg zavarba jöttem,azért írtam ki a kérdést.
2008. nov. 19. 08:18
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

A "sokadik" válaszolónak:persze,hogy tévedés,ha egy pasi megfogja a másik nemi szervét.Szegény urológusok akkor miből élnének?

XD

2008. nov. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!