Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki férfiak és nők iránt is ugyanolyan vonzalmat (fizikai és lelki is egyaránt) érez? Ez már egyértelműen biszexualitás?

Figyelt kérdés
2008. nov. 18. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Létezik, úgy hívják, biszexualitás.
2008. nov. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
a biszexualis az meleget jelent te igen okos!!o azt kerdezte hogy letezik e olyan ember aki mind a 2 nem irant tud szerelmet erezni!!!szerintem letezik!
2008. nov. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem szeretném,ha összevesznétek;tudom,hogy a biszexuális azt jelenti,hogy szexuálisan mindkét nemhez egyaránt vonzódik valaki,én arra voltam ,illetve vagyok kiváncsi(de kultúrált válaszokat szeretnék kapni),hogy a fizikai (más szóval:esztétikai) vonzalom már biszexualitás - e?(pl:ha valaki lát egy vonzó nőt,ugyanúgy rámondja,hogy "Hű,de szexi,igazán szép!",mint ahogy azt is elismeri,ha egy pasi jól néz ki)
2008. nov. 18. 18:44
 4/12 anonim ***** válasza:
78%

Atya isten... az előtem válaszolónak mondanám h te vagy eléggé eltévedve, mert a bisex az hogy férfi és nő iránt is érez vonzalmat, a heteroszexuális az hogy az ellenkező nemhez és a homoszexuális a saját neméhez. Szóval nem kéne úgy oktatni és becsmérelni másokat, ohgy még magad se tudod, hogy mi mit jelent.

És a kérdezőnek: nagy rá az esély

2008. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha csak megvan a véleménye arról, hogy szép vagy nem, az még nem biszex. Viszont ha tényleg vonzalmat érez iránta, akkor igen.
2008. nov. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

tök okosnak hitte a 2. válszoló magát, csak nem jött össze....:))))bi, enyenlő kettő, magyarul mindkét nemhez vonzódik. Ez jó volt, jót röhögtem.....

Amúgy biztos létezik, másképp nem találták volna ki.

2008. nov. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Előző vagyok! Amúgy a nők a nőknek öltöznek, és nagyon sokszor megnézik a nőket. Ha mész az utcán és jön veled szembe egy fiú és egy lány,tuti, hogy a lányt nézed meg először, aztán a fiút. Ez olyan női tulajdonság. Szebbek akarunk lenni a másik nőnél. Én lány vagyok, de én is bevallom, ha egy lány szép..ebben nincs semmi szerintem. Nem vagyok bisex, családom van, férfival élek.
2008. nov. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Nem írtad, hogy lány vagy, vagy fiú?

Mert nem mindegy, bár pasi részről nem tudok nyilatkozni és lány vagyok.

Azt tudom, legalábbis ha magamból indulok ki, hogy én is simán megnézem a jó csajokat, és mondom magamban, hogy hú basszus, ez nagyon csinos, szép, biztos van barátja, stb.

Sőt néha olyan is volt, hogy azt mondtam ezt a nőt úgy megcsókolnám.

De sosem lennék képes szerelmes lenni egy nőbe, vagy egy csóknál tovább menni. Nem tudnék sem biszex, sem homo lenni, mert nem vonzz ez a dolog, nem tudnék pl. egy puncit kinyalni, a saját nedvemet sem szeretem! :D

Szóval ha csak megnézel egy másik nőt, és van véleményed róla, az még nem biszexualitás.

Van egy fiú ismerősöm, aki biszex. De én annyira nem szeretem ezt a témát, hogy nem is nagyon beszéltem vele erről, mert valahogy nekem gusztustalan a homoszexualitás...nem zavar, mert ha szeretik egymást. Engem hagyjanak ki a dologból, és ne találjanak meg a bi ffiak, nők, de nem vagyok rasszista, tőlem nyugodtan élhetnek, csinálhatnak bármit.

2008. nov. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A biszexualitás az a pszichológia tudományának egy igen szép szeglete. A mai napig sok találgatás van róla.

Freud szerint szinte kivétel nélkül mindenki lesz élete egy bizonyos szakaszában biszexuális, valamint az is általános, hogy az egyén saját maga iránt szexuális vágyat érez. Márpedig ez már biszexuális tényező.

Általában azt is el lehet mondani, hogy a biszexuális személy az nem mindkét nemet szereti, érez irántuk szexuális vonzalmat stb., hanem élete bizonyos szakaszaiban "vált".


Az, hogy valaki megnéz azonosnemű egyedet attól még nem válik biszexuálissá. Mint ahogy tévedés az, hogy valaki homoszexuális attól, hogy megfog férfi létére egy másik férfi nemi szervet. A szexualitás ennél sokkal összetettebb.

2008. nov. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Újra az első vagyok.

Ha csak meglátod egy nőben a szépet, az még nem biszexualitás, minden csaj így van vele. Igazából akkor számítasz csak biszexuálisnak, ha vonzalmat, szerelmet tudsz érezni az azonos és az ellentétes nem iránt is.

2008. nov. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!