Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért minősül állat kínzásnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért minősül állat kínzásnak, ha egy nő szexel pl. egy kutyával?

Figyelt kérdés
Vagy az állatnak nem mindegy, h mibe dugja be?
2008. nov. 17. 20:24
1 2
 11/12 hungaroboy ***** válasza:
77%

most kivételesen, kénytelen vagyok nem a kérdésre, hanem egy-egy válaszra válaszolni:

1. "Mert ez ellenkezik az állat természetével. Az állat önmagától nem tenne ilyet, erre az ember veszi rá, ezáltal megerőszakolja az állat természetes ösztöneit."

Már miért baj ha rávesszük egy kis szexre? Minden állatvédő és városvédő azon nyávog, hogy a kutyát ne engedjük más kutyákhoz a nem kívánt terhesség megakadályozása végett. Ha a kutya se a fajtársaival, se az emberrel nem szexel, elég sivár lesz az élete. Tudom-tudom, ivartalanítsuk! De az ivartalanított kutya eltompul, élete rövidebb lesz. Ez jó? Szerintem nem!


"Másrészt pedig ezzel súlyosan eltorzítja az állat személyiségét. Ha ilyesmire szoktat valaki egy kutyát például, akkora kutya nem tud különbséget tenni

más és más helyzetekben, bármikor kedvet kaphat hozzá, akkor is, amikor mások is ott vannak, és ha nem teheti meg amit akar, akkor agresszívvé válhat,

rátámadhat a gazdájára. Ennek persze a kutya issza meg a levét, ő lesz az agresszív dög, akit el kell altatni, ha olyan sérülést okoz valakinek, pedig nem az ő hibája."

Az állat személyisége nem torzul el csakúgy magától .A gazda felelőssége a kutya nevelése-oktatása. Helyes neveléssel rávezethető, hogy csak a gazdával szexeljen. A kutyát ne nézzük már hülyének. Nagyon okosak, igen hamar megtanulják hogy a gazdával lehet, az idegen emberrel nem. Annak megtanulása se okoz gondot nekik, hogy szétválasszák azt a helyzetet, amikor a gazda egyedül van attól a helyzettől, amikor mások is ott vannak. Ezáltal a kutya megtanítható arra, hogy mások előtt ne próbálkozzon.

A kutya nem válhat agresszívvá csakúgy. A kutyát a gazda helytelen nevelése teszi agresszívvá. Egy jól nevelt kutya sose támadja meg se a gazdáját, se a gazda környezetét. Megfelelő tanítással, a fajta gondos kiválasztásával, odafigyeléssel megelőzhető az agresszió. És még valami: jobbára az embereket kell megtanítani arra, hogyan viselkedjenek egy kutyával. Amikor pl. a gyerekek kigúnyolják, vizipisztollyal vizet fröcskölnek rá, kővel dobálják, az biztosan nem válik a kutya előnyére, ekkor válik agresszívvá. A szexuális viselkedés szabályait a kutyával megtaníthatjuk és nem lesz agresszív, elhihetitek!

2. "Nem állatkínzás, csak teljesen megzavarodik és nem lesz többé kutya-gazdája viszony köztetek, hanem falkavezér és párja, ezért nagyon sok kellemetlen szitut

kell a gazdájának megélnie, pl. ha mással akarja."

Valóban nem állatkínzás. Európa nagyobbik részén se nem bűncselekmény, se nem szabálysértés a kutyával való szex.

A kutya-gazda és falkavezér-és-párja viszonyban van valami igazság, de mint gyakorlott kutyás azt tudom mondani, hogy a gazda mindíg falkavezér kell hogy maradjon függetlenül attól, hogy szexel-e az állattal vagy sem. A kutya nem tudja értelmezni a kutya-gazda viszonyt, mert nem ismeri azt a fogalmat, hogy 'gazda'. Tehát neki a gazda igazából mindíg falkavezér, s a szexuális cselekményeknél is az marad. Ha a gazda (falkavezér) mással is csinálja, tényleg van a kutyában féltékenység, dehát az emberekben is van. Helyes neveléssel megtanítható a sorrend (azaz, hogy a kutyának hol a helye a hierarchiában). Ha mondjuk fiúként szexelek a feleségemmel és a kutyámmal, akkor viselkedésemben egyértelműen kell jeleznem, hogy én vagyok a falkavezér és ki-ki után kapja meg a szexuális örömöt. Ekkor nem lesz vita. Persze a kutya időről-időre próbálkozni fog a keretek tágításával, ekkor szintúgy a következetes nevelés segít.

2011. márc. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 bedrik ***** válasza:
51%
Emberi hímként párzottam a kan kutyámmal és azt vettem észre, hogy nem az első vagy második alkalom után, de egyszer csak elkezdett velem másként viselkedni, úgy és olyan hangon morgott rám bizonyos helyzetekben, mint ahogy egymással viselkednek a ha falkában élnek. Ez egy fiatal németjuhász volt, őt megelőzően egy sokkal kissebb testű kannal ugyan így jártam, de akkor még a viselkedését nem tudtam hová tenni, azt hittem az agyára ment a kangörcs, mivel állandóan csak dugott volna. A két kutya visdelkedés változása - egy korcs és egy fajtiszta -teljesen megegyezett, utólag egybevetve a történteket már jól látom. Meg kell mondjam a viszonyunk megváltozott, maradtam falkavezér, de falka tag is lettem, attól a pillanattól, amint párzottak velem, és időnként csak mint szuka tekintettek rám. Van tehát igazság abban, hogy a kutya viselkedése megváltozhat a gazdájával ha...
2011. márc. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!