Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért minősül állat kínzásnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért minősül állat kínzásnak, ha egy nő szexel pl. egy kutyával?

Figyelt kérdés
Vagy az állatnak nem mindegy, h mibe dugja be?
2008. nov. 17. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem állatkínzás, ha a kutya rádugrik és akarja. Neki is jó nyilván ha nem lenne az nem csinálná.

Ha kínoznak egy állatot, akkor az nyilván nem tűri harap, vinnyog, menekül. Rengeteg kutya próbálta a lábam dugni és nem hiszem, h ez állatkínzás lenne :) Fiú vagy, vagy lány?

2008. nov. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Mert ez ellenkezik az állat természetével. Az állat önmagától nem tenne ilyet, erre az ember veszi rá, ezáltal megerőszakolja az állat természetes ösztöneit. Másrészt pedig ezzel súlyosan eltorzítja az állat személyiségét. Ha ilyesmire szoktat valaki egy kutyát például, akkora kutya nem tud különbséget tenni más és más helyzetekben, bármikor kedvet kaphat hozzá, akkor is, amikor mások is ott vannak, és ha nem teheti meg amit akar, akkor agresszívvé válhat, rátámadhat a gazdájára. Ennek persze a kutya issza meg a levét, ő lesz az agresszív dög, akit el kell altatni, ha olyan sérülést okoz valakinek, pedig nem az ő hibája.
2008. nov. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Mi ellenkezik az állat természetével? Az, h mindent megakarnak dugni? Láttál már kutyát? A plüsállattól kezdve, a tyúkig, a galambszaron át az embert is megpróbálják...Ennyit arról, hogy ellenkezi a természetével.

Az más kérdés, hogy ténlyeg akkor is megpróbál megdugni, ha ott vannak mások is és gondolom rendszresen bepróbálkozik ami kicsit kellemetlen lehet meg idegesítő, de attól még nem állatkínzás sztem.

2008. nov. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Már bocsánat ez etikai kérdés, te miért nem eszed meg a halott nagymamád hulláját? vagy a gyerekedét? Nem fog már neki fájni és nem is mérgező. ez kb ilyen szintű aberrált kérdés volt. Beteg ember aki nem látja a különbséget!
2008. nov. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Képzeld, láttam már kutyát, van is kutyám. És attól még, hogy megpróbál mindent megdugni, az nem azt jelenti, hogy valóban meg is kell tennie. Az állatok csak a saját fajtársaikkal létesítenek szexuális kapcsolatot, az megint más, hogy mivel próbálkozik. De tegyünk már különbséget állat és ember között!
2008. nov. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Mert nem tartja tiszteletben az állatot, visszaél az ösztöneivel
2008. nov. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nem állatkínzás,mert a kutya agyában - ha a gazdája,akivel csinálja - az ember is úgy van kódolva,mint fajtárs (aki nem hiszi,nézzen utána a farkas elsődleges ösztöneinek tudományos magyarázatának),azon felül,mint a falka-vezér,innen a ragaszkodás,vagy ahogy nevezik:kutya-hűség.A kutyánál ez biológiai késztetés,hiszen nem a nő erőszakolja meg a kutyát ilyen "jogon",ő csupán a fajfenntartói ösztöneinek tesz eleget.Ettől függetlenül nekem az ilyentől mindig forog gyomrom,de ez már sajt.vélemény..
2008. nov. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem állatkínzás, csak teljesen megzavarodik és nem lesz többé kutya-gazdája viszony köztetek, hanem falkavezér és párja, ezért nagyon sok kellemetlen szitut kell a gazdájának megélnie, pl. ha mással akarja.
2008. nov. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Állatkínzásnak nem nevezhető csak marha nagy hülyeség és ráadásul rohadtul UNDORÍTÓ!!!
2008. nov. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
14%
nemtom de én nem szívesen próbálkoznék be a kutyámnál de te tudod...am nemtom állatkínzás...hmmm...nemtom de sztem fel fog tűnni a dolog mikor megharap a kutyád XD am meg foggalmamsincs h a törvény mit mond erre...
2008. nov. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!