Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mennyire szexi, ha valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szexi, ha valaki "szőrös"?

Figyelt kérdés

Elsősorban nem a fanszörzetre gondoltam, de sokan azt mondják, hogy ha valakinek egy kicsit szőrösebb a keze, vagy a lába akkor az nem vonzó a csajoknak.

De vannak szélsőséges esetek is Pl. akinek 25 évesen az egész háta szőrös (haver) annak sose lesz nője?

Bevallom kicsit én is parázok ettől, bár én nem tartozok a szélsőségesek közé.

-egy srác-


2008. nov. 16. 07:44
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

borotva, gyanta, epilátor hajrá!

Amúgy az erős hátszőrzet tényleg nem igazán vonzó... Fanszőrzetet meg ha nem akarod lecsupaszítani akkor géppel rövidre vágod, vagy csak fazont adsz neki...

2008. nov. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Nem azért, de ha 25 évesen ilyen problémáitok vannak, akkor irigyellek titeket.

Az ilyen marhaságokon az ember kb 16 évesen esik át.

2008. nov. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Mindenkinek más tetszik!

Vannak olyanok akik szerint minél szőrösebb egy pasi annál férfiasabb mindenkinek más tetszik.

2008. nov. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a 3. válaszolónak,mindenkinek más tetszik. Valaki a szőröset,valaki a csupaszt szereti,valaki meg az "arany középutat".

Ha egyéni véleményekre vagy kíváncsi: Én személy szerint nem szeretem,ha egy férfi tetőtől talpig szőrteleníti magát, egyáltalán nem tartom férfiasnak.Ha NAGYON szőrős a hátad és ez zavar, akkor azt le lehet gyantáztatni,de máshol szerintem nyugodtan maradhat a szőr,max a nemi szervednél rövidebbre vágod, vagy kicsit megigazítod.De a lábadat meg a karodat nehogy megkopaszítsd!+Nekem a kicsit szőrös melkas is tetszik.Úgy férfias(számomora)

2008. nov. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom szőrösebbik "fajta", de IMÁDOM! Persze alul legyen fazon, vagy csupasz, már csak a kényelem kedvéért is!

Engem taszítanak a teljesen csupasz mellkasú férfiak! Persze van aki nem tehet róla, de aki gyantáztatja... Pfuj

2008. nov. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Ilyen korban emiatt stresszelni...

Előszöris ne kopaszítsd le magad fullra, mert az iszonyat b*zis..

A férfi úgy férfi ha szőre van , nyugodj meg x)

2008. nov. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tartozol a szélsőségek közé, akkor ne gyantáztasd le a mellkasod! Valamint a szőrös férfi kéz és láb szexi, és ha a hasán is van, az is bejön.. Az intim részeken levághatod rövidebbre, de ne teljesen csupaszra. Ez az én véleményem.
2008. nov. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A hátán ne legyen szőr, de mindenhol máshol igen. Hánynom kell a csupaszságtól, vérciki hozzábújni egy óvódáshoz:S:S

Ja, és nehogy azzal jöjjön valaki , hogy így higiénia meg úgy, mert a csupaszság és a higiénia köszönőviszonyban sincs egymással.

2008. nov. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%
Szőrös kéz,láb,mellkas maradhat,attól férfi a férfi..viszont nekem a honaljkutyátol felfordul a gyomrom,ha higiénikus,ha nem!
2008. dec. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!