Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rosszul esik, hogy más nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esik, hogy más nők láttára is feláll a barátom pénisze, ez normális?

Figyelt kérdés
A barátommal távkapcsolatban élünk. Tudom, hogy nagyon szeret, különben nem utazna 8 órát azért, hogy láthasson. Persze nem csak emiatt tudom, hogy szeret, hanem érzem is. Egyszer amikor telefonon beszéltünk mondta, hogy tanulás közben nem nagyon szokott neki felállni, mivel arra koncentrál és különben sem érik az ingerek. Erre én meg kérdeztem, hogy milyen ingerek....persze egyértelmű volt a számomra is, hogy mondjuk egy szép nő láttára feláll neki a pénisze. Ez pedig engem rettenetesen idegesít. Én nem nedvesedem be egy férfi láttán sem, nézzen az ki akárhogy is! Még nem feküdtünk le egymással, úgy beszéltük meg majd én szólok, ha felkészültnek érzem magam rá, de őszintén mondom teljesen elment a kedvem az egésztől....bánt, hogy nem csak én tudom izgalmi állapotba hozni....
2008. nov. 16. 00:07
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
84%
Az lehet, h nincsenek problémák szex téren, de ha nem fekszel le vele neki pedig állandóan áll a farka előbb-utóbb akarni fogja más nővel, főleg ha távkapcsolat. És ennek semmi köze ahhoz, hogy szeret. Tudom, voltam ilyen helyzetben és rengeteg pasi ismerősöm van. Mindenféle.
2008. nov. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy ennek semmi köze ahhoz, hogy szeret???? Tudja, hogyha megcsal, akkor szakítok vele és ha szeret, akkor ez fájna is neki. Majd akkor fekszem le vele, ha már nem lesznek bennem félelmek, nem gombnyomásra működöm....
2008. nov. 16. 08:23
 13/29 anonim ***** válasza:
95%
Jajj, ne ilyen misztikusan fogd már föl az egészet. Hány éves vagy?
2008. nov. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
17 vagyok.
2008. nov. 16. 08:40
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális dolog, nő vagy, nem érted a pasikat :)
2008. nov. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
18%

De jó 17 éves vagy? Tök szupi! Király,sirály stb! És mondd milyen 17 éves lánynak lenni? lécci,lécci írd meg,hogy milyen 17 évesen az élet! Nagyon szeretném tudni,kérlek, kérlek,kérlek! Ne legyél önző és tedd meg nekem,hogy leírod! Ugye megteszed? Naaaaa! Köszike!

De ne felejtsd el leírni!

Képzeld ha megnövök,akkor nagy leszek,igaz már nagy vagyok,mert földig ér a lábam és állítólag olyan bunkó vagyok,hogy csúzlival etetnek engem. Téged is csúzlival etetneg otthon? Ugye milyen jó? És mond csak ,de szépen halkan(halnőstény),hogy neked is földig ér már a lábad? Jujj,de cuki vagy,akkor már ketten vagyunk földig érő lábakkal a földön! Na puszika és akkor írjál ám nekem! Tudod amit kértem tőled azt írd le.

2008. nov. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
53%

Normálisak vagytok, hogy olyanokat írogattok egy 17 évesnek, hogy feküdjön le vele most rögtön, amikor még nem is akarja??? Ha megcsalja a gyerek, akkor inkább derüljön ki most, mert még sokszor megteszi akkor.


Amúgy meg ne mondjátok nekem, ha megláttok az utcán vagy akárhol egy szép nőt, ránéztek és már áll is... Mégha meg is nézitek, hogy de jól néz ki, akkoris gáz, ha áll már bocs:P Tizenévesen még rendben, na de később... Ahhoz, hogy ingerek érjenek egy másik nő miatt, jobban meg kell nézni, hogy hú de jó segge van, el kell képzelni dolgokat, de amit írtok az röhejes, elmegy előttetek egy szép nő és már áll... Ez nevetséges. Egy igazi férfi (megint hangsúlyozom, nem egy 18 éves tinédzser!) tanulja meg kontrollálni magát... kül mi lesz az ágyban lol:P Nem arról beszélek, hogy mindenféle ingerek meg csókolózás meg reggeli meg mittomén. A kérdező se erről beszélt. Hanem konkrétan más nőkről.

2008. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Úgy érzem az utolsó hozzászóló értett meg engem a legjobban, köszönöm! Egyébként bárki bármit mond, tényleg csak akkor fogok lefeküdni vele, ha már én is nagyon akarom....és bármikor is lesz az, tudom, hogy nem fog megcsalni. Lehet majd mélyebben elbeszélgetek vele a témával kapcsolatban.....
2008. nov. 16. 14:59
 19/29 anonim ***** válasza:

No, kedves Lányzó. Először is azt tudnod kell, bármennyire is nehéz elfogadni biológiai lények vagyunk, ha úgytetszik félig állatok. Egészen pontosan emlősök. A szex 2 dolgon alapszik az embernél, de pl a delfineknél is, 1; Fajfenttartás, ( ösztön) 2; Kedvtelés, vagyis az érzelmi oldal.

Én a helyed ben örülnék, mert a barátodnak jól működnek az ösztönei, egészséges fiatalember. Igenis képes közösülni más nővel még akkor is, ha vak szerelmes beléd, viszont csak te adhatod meg neki a teljes értékű élvezetet. Te vagy neki az, ahol az ösztönei, és az érzelmei találkozhatnak. Sajnos, ha a férfiak meglátnak egy Dögös csajt, vagy az izlésüknek megfelelőt, és most ugye küllemről beszélünk, (szerintem jó modorra és kedvességre még senkinek sem állt fel) bizony megeshet hogy felizgul, hiszen az ösztönei parancsokat adnak a testnek, a tudatot megkerülve. Így jóformán tehetetlenek a férfiak. Csak a romantikus lovagok letagadják. Hazudnak neked. Őszinte és egészséges ösztönökkel rendelkező barátod van. Gratula:)

2008. nov. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
a fiuk teljesen méásképp müködnek mint a lányok,egészséegs dolog h merevedése van egy izgató dolog,film,nő láttán,akkor aggódj ha nem lesz!
2008. dec. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!