Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rosszul esik, hogy más nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esik, hogy más nők láttára is feláll a barátom pénisze, ez normális?

Figyelt kérdés
A barátommal távkapcsolatban élünk. Tudom, hogy nagyon szeret, különben nem utazna 8 órát azért, hogy láthasson. Persze nem csak emiatt tudom, hogy szeret, hanem érzem is. Egyszer amikor telefonon beszéltünk mondta, hogy tanulás közben nem nagyon szokott neki felállni, mivel arra koncentrál és különben sem érik az ingerek. Erre én meg kérdeztem, hogy milyen ingerek....persze egyértelmű volt a számomra is, hogy mondjuk egy szép nő láttára feláll neki a pénisze. Ez pedig engem rettenetesen idegesít. Én nem nedvesedem be egy férfi láttán sem, nézzen az ki akárhogy is! Még nem feküdtünk le egymással, úgy beszéltük meg majd én szólok, ha felkészültnek érzem magam rá, de őszintén mondom teljesen elment a kedvem az egésztől....bánt, hogy nem csak én tudom izgalmi állapotba hozni....
2008. nov. 16. 00:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
17%

De gondolom neked nem is szokott reggelente spontán nedvesedésed lenni.

És nektek még a hidegtől is hegyesedik a mellbimbótok.

Ne légy már hülye, vagy ez egy nagyon szar kamu kérdés.

2008. nov. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
A férfiaknál a szexuális izgalomnak (merevedésnek) semmi köze az érzésekhez, bármilyen inger kiválthatja. Akár pl. a vonat rázkódása is... Ne légy má csacsi!
2008. nov. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
98%

A legegyszerűbb az, hogy szoktatod magad a gondolathoz... gondolom még fiatalok vagytok, ilyenkor pedig dolgoznak rendesen a hormonok, egy "felállást" pedig nem lehet összehasonlítani egy "benedvesedéssel"... nem egy kategória. Bár már nem vagyok tizenéves, még mostanában is elég sokszor előfordul, hogy egy-egy perverz gondolatba belemélyülve hirtelen azon kapom magam, hogy van mit takargatni a táskámmal a buszon ülve... és rengeteg hasonló :) Ez pedig messze nem azt jelenti, hogy nekem mindenféle más nők járnának az eszemben, neadjisten más nőkről fantáziálnék, mint a kedvesem... de az embert óhatatlanul érik ingerek, amire a test akarva-akaratlanul is reagál.


Ez olyan, mint az akciófilmek... hiába szeretem őket, nem ugrálnék lángoló toronyházakból helikopterekre a rosszfiúk kereszttüzében :D Nyugodj meg, és gondolkodj a dolgon érettebben... esetleg kérdezd meg a barátod, ő is biztosít majd arról, hogy hiába kerül testileg izgalmi állapotba, érzelmileg csak te hozod lázba... és hidd el, szeretkezéskor az SOKKAL többet számít :)

2008. nov. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nem a spontán merevedésre gondoltam. Igen, igazad van, nekem reggel sincs nedvesedésem. Arról van szó, hogy elég a barátomra gondolni, vagy csak látni őt, már akkor is benedvesedem, pláne ha több napja nem találkoztunk. De ugyanez egy idegennel nem menne, nem tudnék így benedvesedni, mert nem kívánok senki mást, csak a barátomat. Nekem rosszul esik, hogy ez nem kölcsönös.....
2008. nov. 16. 00:20
 5/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó hozzászóló válaszát! Be kell látnom igaza van....lehet azért húztam fel ennyire magam ezen, mert már egy hete nem láttam és kimondhatatlanul hiányzik....
2008. nov. 16. 00:24
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Leírom mégegyszer, hogy nyomatékosítsam: nekem is feláll fűre-fára, de majd megbolondulok a páromért, és más nővel a világ minden pénzéért sem bújnék ágyba.

A test viszont reagál. Feltétlen reflexnek hívják, ami azt jelenti, hogy agyilag nem kontrollálható. A barátod, ahogy én sem, és más pasik sem, nem "felizgulunk" olyankor, nem vágyunk más nőre csak azért, mert "áll a cerka". Egyszerűen ez egy olyan biológiai folyamat, ami nagyrészt elkerülhetetlen, és sokszor inkább kényelmetlenül érezzük magunkat miatta, hiszen sok közünk nincs hozzá.


El sem tudom mondani, mennyire kellemetlen volt eddig, hogy a legtöbb barátnőmnek bizonygatni kellett, hogy nem, nem azért vagyok merev már egy csóktól, mert csak a szex érdekel, nem azért áll fel a farkam egy-egy érintéstől, mert én most azonnal gerincre akarom őt vágni, és legfőképpen nem más nőkön akarok kéjelegni. Még gondolatban sem.

Ti, lányok, lehetnétek annyira előrelátóak, szemfülesek, hogy körülnéztek, utánaolvastok a dolgoknak, megkérdeztek független embereket, vagy neadjisten a célszemélyt a dologról, és nem pedig a háta mögött mérgelődtök.

A barátod helyében én piszok mérges lennék rád, ha tudnám, hogy a szexuális problémáinkat a tudtom nélkül akarod idegenekkel megbeszélni.

2008. nov. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Tudja, hogy ez nekem rosszul esik, nem a háta mögött beszélem meg a problémáimat. Igazából tényleg nem mondhatok rá egy rossz szót sem semmilyen téren....

Lehet tényleg csak azért buktam most ki ennyire ezen, mert nagyon hiányzik......

2008. nov. 16. 00:38
 8/29 anonim ***** válasza:
37%

Talán ha lefeküdnél már vele még jobban beléd szeretne.


Az meg, hogy a nőknek spontán nedvesedés reggel? ekkora baromságot. Az nem az izgalmi állapottól van, hanem h mondjuk a ciklus bizonyos napján van és erősebb a folyása vagy ilyesmi. Vagy nem tudom, de nekem még sosem volt spontán nedvesedésem :O

2008. nov. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Nem kell ahhoz lefeküdnöm vele, hogy ennél is jobban szeressen. Különben is még szűz vagyok és 5 hónapja járunk. Ő nem siettet, megbeszéltük, hogy majd én szólok, ha felkészültem rá. Természetesen petting van, meg eljutunk mindketten az orgazmusig, ilyesmivel nincsenek problémák....
2008. nov. 16. 00:52
 10/29 anonim ***** válasza:
66%
Akkor most félresikerült egy férfi lennék,mert nekem nem merevedik meg ha meglátok egy idegen nőt? Ez tök hülyeség! Miért merevedik meg egy férfi farka egy másik nőre? Ott a párja,merevedjen meg arra és ne más nőre! Most csak gondoljatok bele férfi társaim,hogy nektek jól esne ha a párotok beizgulna egy másik férfira mellettetek,vagy a ha egyedül megy az utcán és meglát egy helyesebb férfit és máris benedvesedne és fantáziálna? Rögtön kivágnátok a cirkuszt! A férfiaknak mindent lehet,a nőknek meg semmit? Akkor most hogy is van ez?
2008. nov. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!