Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most akkor biszexuális vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Mindig is fiúkhoz vonzódtam, csak is velük tudnék lefeküdni, de már egy ideje ha meglátok egy nôt filmben/uszodában/képen/strandon meztelenül vagy bikiniben akkor a testem valahogh reagál és elkezdek bizseregni ott lent. Jön az az inger. Hozzá teszem ilyenkor nem gondolok arra, hogy milyen lenne vele, mert a gondolat is taszít. Nem tudnék megcsókolni se, nem hogy lefeküdni egy velem azonos nemûvel, de mégis furcsán érzem magam.


Most ez furcsán fog hangzani, olyan is már elôfordult, hogy egy csinos csajszi társaságában elfelejtem milyen vagyok és szinte fiúnak érzem magam.

(Pedig én magam is nôies csaj vagyok)


20/l



2019. júl. 17. 09:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Az nem lehet hogy egy pasi mellett nőies csajnak tartod magad, egy női kapcsolatban meg simán te lennél inkább a pasi, mármint az erősebb dominánsabb fél?
2019. júl. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1# tulajdonképpen igen. De nem értem miért indulnak be azok a testi funkciók miközben nem akarok lefeküdni velük
2019. júl. 17. 10:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól még hogy valakivel nem akarsz lefeküdni, attól még izgathat, nem?
2019. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3# igaz. Akkor ezek szerint ha csak látványra izgat akkor én is biszexuálisnak számítok?
2019. júl. 17. 10:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha izgat akkor annak.
2019. júl. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A tested nem hazudik.

Le akarsz feküdni velük, de a neveltetésed, a kialakult értékrended ezt még gátolja.

A tudatos éned, és a tudattalan ösztönök akadnak egymásba.

Gondold végig, hogy egy nő látványa miért is bizserget be téged?

Mi az amitől a tested reagál?

És tégy félre fejben mindent. Ne legyenek gátak, határok. Attól még nem történik semmi amit nem szeretnél, de érezni fogod, hogy a tested hogy reagál és hogy mennyire kell magadra erőltetned, hogy tovább tudd vinni fejben.

De simán szerintem annyi van, hogy tudatosan félsz a gondolattól, hogy a saját nemedhez is vonzódsz minimum szexuálisan, ha romantikusan nem is, és emiatt nem érted mi történik, miközben a jelek elég egyértelműek.

2019. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

A te esetedben az agyad józan gondolkodásra ösztönöz, de a testedben vannak hibás gének.

Persze átvitt értelemben mert az agy irányít, de a bizsergés amit lennt érzel azt az agyad beteg génjei váltják ki , de szerencsére küzdesz ellene, hogy uraljon beteges szgallat.

Így tovább és nem lesz baj.


F/41

2019. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is így érzem, hogy mintha fiú lennék ha lánnyal vagyok,khm a dominánsabb de mikor fiúval vagyok nincs ez.

Amúgy biszex vagy csak valószínű, hogy neveltetés miatt nem akarsz csókolózni meg lefeküdni egy veled azonos neművel

Azt javaslom barátkozz ezzel a dologgal (mármint, hogy biszex vagy) ! :)

Én is biszex vagyok amúgy, szóval tudom milyen ez. :D

19/l

2019. júl. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!