Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális férfiak, férfiakka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális férfiak, férfiakkal vagy nőkkel jobb a szex?

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy egyéjszakásról van szó, tehát nem zavarnak be a nemek külön dolgai, lelki jellegzetességei.

Kit jobb dugni, egy nőt vagy egy passzív srácot?


Nő vagyok és van egy biszex fiú haverom akivel beszéltünk erről és kiváncsi vagyok más véleményére is. :)


2019. júl. 15. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lányt jobb dugni, bár én csak 75/25%ban vagyok bizex. Egy lánnyal teljesen más, főleg ha szeretem, szerelmes vagyok bele, sokkal érzékibb a szex, viszont a fiúval való együttlétnek meg van egy amolyan "tiltott gyümölcs feeling"je, ami épp ettől érdekes és jó. Akinél másak az arányok, bizonnyára másképp vélekedik.
2019. júl. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lannyal jobb a szex,de ha fiuval kialakul egy kolcsonos erzes a szex fele,akkor titkosabb,izgatobb,másmilyen dolgot lehet felfedezni,más szerepet jatszunk,elter kicsit a megszokottol,rikan kol esik .de folyamatosan nekem a lannyal jobb.
2019. júl. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét nemmel való együttlétnek megvan a maga szépsége. Nekem lánnyal jobban bejött a szex, de lehet csak azért mert a passzív szerep az enyém. Fiút még nem dugtam.


bi fiú

2019. júl. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Férfit még csak szoptam és nem is tudnèk többet elképzelni egy férfival.
2019. júl. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még egyikkel se voltam, de jelenleg inkább szopni szeretnék.
2019. júl. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Férfiakkal. 40+bi pasi.
2019. júl. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!