Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak itt ilyen biszexek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt ilyen biszexek?

Figyelt kérdés

Szóval lenne pár kérdésem ahhoz az emberekhez akik jobban vonzódnak a saját nemükhöz.

Ti ezt mindig tudtátok? Vagy ha nem hogyan jöttetek rá vagy volt valami miután rájötettek?

Ti csak az azonos neműekkel vagytok inkább (mármint párkapcsolatban) emiatt vagy ez nem érdekel titeket és mindkét nemmel tudtok lenni így is párkapcsolatban?



2019. júl. 10. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

21/f vagyok ...parkapcsolat nekem csak novel/lannyal .

Szexben vagyok nyitott csak a fiuk fele.

2019. júl. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Évekig biszexnek neveztem magam mert miután nem a "kategóriámon" kattogtam folyton.

Voltak barátaim, aztán barátnőim, csak lánnyal feküdtem le. Az első barátnőmtől kezdve (16 eves korban) a nők felé húztam.

Kb két éve identizálom magam leszbikusként, miután megfogalmazódott bennem hogy nem tudnék férfival lefeküdni, mert undorítónak találom. (no offense)

Ja meg fóbiám is van az idős férfiaktól, családi okok miatt valszeg. :/

Ebből következik hogy nem szeretnék egy férfival megöregedni. De ugye mást se.


19/N

2019. júl. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
volt bnöm 5 évig,de fiuval is kiprobáltam és jobban bejött,akkor binek mondtam magam aztan rájöttem,hogy fiuval jobb igy meleg vagyok most,,egy idö utan elbillen a mérlg nyelve
2019. júl. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak itt ilyenek bőven, sőt csak itt vannak és minden olyan fórumon, ahol írogatni lehet, chatelni...csak találkozni ne kelljen.

Jobban félnek, mint ördög a tömjénfusttől, a találkozástól.Persze, így nincs felelősség abban, ha monitor előtt nagyfiúk, vagy közben még csinálnak is valamit...

De lépni nem mernek, csak az átverés, a szájkarate, szerintem a többség nem is bi, vagy nem is érdekli, csak unatkozik és éppen ez a téma érdekli.

2019. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A szex terén mindkét nem érdekel, de párkapcsolat csak nővel működik.

F/bi

2019. júl. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Van barátnőm de szexuális téren néha izgat pasikkal is az élmény.

Ez kb 20 évesen fogalmazódott meg bennem... eddig kétszer volt saját nemmel élményem.

Érdekes hogy f-f felállásban a passzív és kényeztető szerep mozgat(ott)

Egyik Előző HSZre: én olvasok is, és találkozni is mertem már :)

f30

2019. júl. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A bi fiuk azt fogjak mondani,hog mindket nemnwl jo,de valamelyikkel jobb.mashogy nem lwhet megfogalnazni.van,akinek osszejon fiuval is,legalabb egyszer,,van aki csak elmelkedik rola.van,aki bi,de konnyebben szed fel csajokat,ezert gyakrabban van lannyal,,de ha forditva is van,a fiuknal sikeresebb,akkor tobb fiuval fekszik le,mint lannyal,.
2019. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!