Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexek veletek volt már ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexek veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Veletek volt hogy megváltozott egyszer hogy kihez vonzódtok és ez úgyis maradt?

2019. máj. 28. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, amióta voltam nővel azóta nem kellett férfi -ennek 12 éve
2019. máj. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy mint az első de nekem még csak két éve tart, viszont nem is nagyon fog megváltozni.
2019. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
#2 Honnan vagy ebben olyan biztos?
2019. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Érzem, tudom. Ennyi erővel aki hetero honnan tudja hogy őt csak az ellenkező nem fogja érdekelni, vagy aki meleg honnan tudja hogy csak az azonos.

Helyesek a fiúk, bejönnek, le tudok velük feküdni, de mégse éreztem 100 százalékban jól magam velük. Amikor először voltam lánnyal rájöttem miért. Sokkal jobban vonzzanak minden téren és boldogabb vagyok lányokkal.

2019. máj. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De itt most éppen arról van szó, hogy változik az érdeklődésed. Tehát jobban fog vonzódni fiúkhoz, mint előtte, vagy éppen fordítva.
2019. máj. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
De pont ezt írtam. Régen a fiúkhoz vonzódtam jobban egyszer megváltozott és azóta a lányokhoz.
2019. máj. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!