Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hetrto fiu vagyok es a szempil...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetrto fiu vagyok es a szempillamat festem, , van olyan srac, aki hadznal szemspiralt?

Figyelt kérdés
Semmi mas festeket nem!

2019. jún. 30. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
49%
Egy valóban hetero pasi nem fest szempillat!!!
2019. jún. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Metroszexuális vagy
2019. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Egyik ismerősöm rocker. Az az igazi mezálos.

Feketére festi a szeme alatt, meg ki is húzza a szempilláit. Ezenkívűl fekete műkörme van.

És imádja a lányokat.

2019. jún. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden így kezdődik. Én is először csak rúzst próbáltam ki, utána 2 lány ki is sminkelt teljesen, utána jött a női ruha, majd a női szerep a volt fiúimmal.
2019. júl. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A ruzs csak a halvany esetleg,,de nem ragadzkodom hozza.a szemeim szeretem kiemelni,spirallal
2019. júl. 1. 17:46
 6/8 anonim ***** válasza:
57%

Azért mert használsz egy kis sminket, mert szerinted így jobban nézel ki, vagy kiemeli a szemed, megnyugtatlak, nem leszel ezek miatt se meleg, se transzvesztita, se transznemű. Persze, ha ezek aggasztottak.

Ameddig egy keveset és mérsékelten használod, addig nincs semmi "probléma".

Egyre több férfi használ sminket hogy jobban nézzen ki (a színészek és egyéb előadók meg pláne). Ameddig nem bohóc mennyiséggel kened le magad, semmi gond.


Szóval nyugi, nem gáz, ha esetleg emiatt aggódtál.

2019. júl. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hetero pasi nem sminkkel ne beszélj butaságot kedves előttem szóló a tv műsorok,modelleknék más a helyzet egy felvételen mert ott megkövetelik
2019. júl. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szoloval. Egy hetero NEM használ semmilyen sminket ilyen hülyeséget, hogy jobban nézzen ki meg, hogy tetszedjen maganak.. egy pasi nem festi a szempillajat se mert tisztában van azzal, hogy a nők sminkelnek.. na meg a buz#k.... A tv sztaroknak muszáj képzeld el egy kis matt púder is, hogy a kamera előtt ne csillogjon a feje... De te nem vagy tv sztár csak kezdődő biszex vagy meleg!!
2019. júl. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!