Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha kontaktlencsét használok...

Ha kontaktlencsét használok akkor befesthetem a szempillámat tartós szempillafestékkel? Lehet belőle bajom?

Figyelt kérdés

2018. máj. 30. 22:45
 1/3 anonim válasza:
Nyilván vedd ki miközben felkened és míg megszárad de nem akadály nyugodtan :)
2018. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én biztos nem venném ki, de ha paranoiás vagy, nyugodtan vedd ki. Semmi bajod nem lesz.
2018. máj. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kozmetikus elmondja, hogy tilos bennt hagyni míg festi.

Utána már beteheted, csak arra ügyelj, hogyha ez az első festésed lehet töle allergiás reakciód. Kicsi az esélye de lehet. Normális, időt nem sajnáló kozmetikus, aki még emlékszik a tanultakra amúgyis 24 órával előtte felken a füled mögé egy tesztet a kikevert festékből.


Ha magadnak csinálod otthon, akkor is azt javaslom, hogy mindenképpen vedd ki kérlek. Szemünkre vigyázzunk, mert könnyen baj lehet. Csak jót akarok. Nem olyan macera kivenni, és a procedúra utön visszatenni. (Csak hogy ne a vakvilágba beszéljek, én is kontaktlencsés voltam, kozmetikusnak tanultam)

2018. máj. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!