Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiúk! Milyen egy sráccal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pirosmercedes kérdése:

Fiúk! Milyen egy sráccal análozni? 19/F

Figyelt kérdés
Eddig csak lánnyal csináltam, de kezdem úgy érezni, hogy a fiúkhoz vonzódok. Mivel fontosnak tartom egy kapcsolatban az intimitást, tudni akarom, hogy milyen. Mit tudnék itthon csinálni, ami egy fiú seggéhez hasonló? H maszturbáljak így? Meg még annyi h fáj nagyon? Egy barátnőm már ujjazta a seggem, ahoz képest milyen érzés? Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. jún. 26. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%

"Mit tudnék itthon csinálni, ami egy fiú seggéhez hasonló?"


Én csináltam egy ilyen masinát zsákból, szalmából, gumikesztyűből meg pár darab mosogatószivacsból.

2019. jún. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
jo nagyon,nagyot lehet élvezni ha dugnak,aki meg dug annak meg jo szuk a fiupopo,csa elötte csavard le a zuhanyrozsat es a csövet dugd a segodba es addig mosd ki magad mig tiszta viz nem jön ki,nehogy kakás legyen barmi ott lent
2019. jún. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ezt a választ nem ertem kifejtened? Amugy tudom h van műpunci, és akkor van mű segg is?
2019. jún. 26. 13:30
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen van műsegg is. De lehet olyat venni amin mind kettő rajta van.
2019. jún. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És nektek fájt? Félek még nagyon
2019. jún. 26. 13:35
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
mosd ki magad,aztan elöször nyaljanak,majd ujjazanak,aztan ovatosan be a makk sok sikositoval es te szabalyozd milyen erösen ,mennyire dugja be,,aztan egyszer csak azt veszed észre ,hogy élvezed es kéred hogy meg erösebben kemenyebben dugjanak..azta oriasit élvezel ennyi
2019. jún. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem értem. Te most dugni akarod egy srác seggét, vagy azt akarod hogy a tiédet dugják? Vagy mindkettő?


Mert tudod ha két srác csinálja, akkor sem muszáj mindent. Szóval ha csak azt akarod hogy te dugj, akkor olyan srácot keresel, aki meg azt akarja hogy őt dugják, stb. Nem muszáj mindent csinálni, ha nem akarod.

2019. jún. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igazabol mind2 érdekel. De megnyugtattak az eddigi válaszok, jobban várom. Még az érdekelne h szerintetek kapcsolatban lenne ezt jobb csinálni vagy idegennel egy ejszakas kalandban.
2019. jún. 26. 14:11
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Eddig csak egyszer rövid időre tette be a partnerem orál közbe próbából de nagyon jó volt Várom hogy mikor lesz megint hosszabb dugás
2019. jún. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Kiváncsiságból seggbe duglak...
2019. jún. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!