Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire rugalmasak a fiúk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rugalmasak a fiúk ezen a téren? 20/F

Figyelt kérdés

Ha mondjuk valaki lépésenként szeretné kipróbálni egy másik fiúval,tehát nem feltétlenül egy alkalomról lenne szó.Ha kölcsönösen bejön a feleknek,akkor lehetne esetleg tovább folytatni.

Mit gondoltok mennyire ritka az ilyen felállás?


2019. jún. 19. 13:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén kezdő vagyok, de hangulatomtol függ, hogy így szeretném, vagy durván egyből
2020. jan. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is így szeretnék haladni.
2020. jan. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is így kezdeném.

25/F

2020. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A pasimmal is szépen, lassan jutottunk el az első találkozáshoz, az első csókhoz, az első orálhoz, majd az első szexhez is. Érdemes volt várni és mindent türelmesen hagyni a sorsra, hogy alakuljon, aztán most már boldog párkapcsolatban élünk.
2020. febr. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a többség erre vágyik....de valljukbe egy kosza faszra sokkal nagyobb az esély. És miértne élnénk a lehetőséggel?
2020. márc. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!