Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex fiúk, akik a fiúkhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiúk, akik a fiúkhoz vonzódtok jobban, kapcsolat és szex terén is, mit tegyen egy nő, ha szeretne tőletek valamit?

Figyelt kérdés
Nagyon vonzódom egy fiú ismerősömhöz, aki bár azt állítja magáról hogy biszex, szinte mindig a fiúkról beszél. Sokat találkozunk, és naponta többször is felhív. Egy csókkal is beérném, de nem tudom mit tehetnék úgy, hogy folyamatosan a fiúkról áradozik.
2019. jún. 15. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány evesek vagytok? Az is lehet, hogy meleg csak nem vallotta még be magának
2019. jún. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Barátnőm van. Az egy dolog, hogy a fiúkhoz szexuálisan jobban vonzódom, de a lányok is meg tudnak fogni, ha olyan személyiségük van.
2019. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1: 23 és 29
2019. jún. 15. 13:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Életem! Nő vagy! Nincsenek ösztöneid? Érintsd meg, simítsd meg a kezéd, a karját és figyeld a reakciókat. Úgyis látod, ha nem vagy közömbös, aztán lehet kicsit tovább menni, pl félreérthetően az intim szférájába kerülsz. Nem, nem kell letérdelni elé, kicsit bújsz, "úgy" nézel rá. 33/F
2019. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4


Majd bemutat a kiszemelt pasijának, és elmeséli hogy milyen jó közös programjaik vannak. Persze, egy hetero pasinál ez nem okoz problémát. Ha ilyen egyszerű lenne, nem tettem volna fel a kérdést. Köszi a válaszokat.

2019. jún. 15. 17:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Eléggé gyanús, hogy meleg.

Szerintem nem vállalja még magát, ezért skatulyázza be magát biszexnek. Egy biszex pasi inkább tagadja azt, hogy pasikhoz is vonzódik, mert ezzel a csajok eltávolodnak tőlük, ezért élik ki titokban a bi vágaikat. Talán ezért is mondhattaa neked, hogy bi, hogy ne kezdeményezz.

Nem fura neked, ha kezdeményezel és a pasi észre sem veszi?

2019. jún. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6


Ha találkozunk, mindig megdícsér hogy csinos vagyok, voltunk többször vacsorázni. Mellettem a tipikus meleges dolgai sincsenek pl. tipikus meleges beszéd, ahogy mutogat a kezével. Számomra nem teljesen egyértelmű, hogy lenne-e esélyem vagy sem. Mindig mondja hogy már elege van a csajokból, engem pedig mindig keres.

2019. jún. 15. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!