Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Koliban, kondiban, uszodában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koliban, kondiban, uszodában hetero/homo/biszex élmény?

Figyelt kérdés

Sziasztok fiúk, lányok! Az volt valakinek szexuális élménye valamilyen öltözőben, zuhanyzóban, koliszobában, stb? Hogy történt? Élvezted? Meddig jutottatok?

Nyugidtan írhattok privit is, szaftos részletekkel együtt!:P úgyis mind tudjuk mit akarok kezdeni a válaszokkal.😃

21F


2019. jún. 14. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Kiverni rá?
2019. jún. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
koliban csoportosan vertük,uszoda saunájaban szoptunk a haverommal,mikor nem volt bent senki,kondiban mindig kiverem a zuhanyzoban,izgat ,ha véletlen bejön valaki
2019. jún. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Mi rendszeresen szexelünk barátommal a koli szobában, de persze csak ha kettesben vagyunk
2019. jún. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Igen, volt.
2019. jún. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Nekem még gimisként volt egy rossz élményem. Ami szerintem kihatott mindenre. Gyógyúszásra kellett járnom meg gyógytornára. A csoportomban volt egy 18 éves srác. Én akkor 15. Az öltözőben sose volt elég hely. Így néha ha lassú volt az ember vagy késett várni kellett. A lényeg, hogy én utolsó voltam és bent volt a srác. Elment mindenki az öltözőből. Majd ő odaállt mellém. Megfogta a kezem és mondta, hogy maradjak csendben. A lényeg, hogy orális szexre kényszerített. Ez kb 5 perc volt. Utána felöltözött, megfenyegetett és elment. Ez még 7x vagy 8x megismétlődött az év végéig. Akkor már előre szólt, hogy meg kell várjam. Én pedig féltem és megtettem. Mindig hamar elélvezett szerencsére. Így nem tartott sokáig a szenvedés. Max talán a tudat, hogy lenyeltem...

Aztán vége lett az évnek és többé nem járt úszni mert 18 éves korig volt kötelező. Pontosabban gimi végéig kötelező. Hiszem, hogy emiatt lettem én is biszex. És emiatt vannak sub vágyaim. Mert ez lett a "norma".


Szóval csak azt akartam kihozni, hogy nem minden olyan "BULI".

2019. jún. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Haverokkal az öltözőben edzés után
2019. jún. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Volt pár dolog igen ;)
2019. jún. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Nekem hetero élményem volt egy zuhanyzóban...megfürödtem.
2019. jún. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Koliban voltak recskapartik (mindenki magának), De voltak, akikkel egymásnak is vertük (velük csak kettesben voltam). Utóbbiakkal volt orál, illetve az egyikkel dugás is.

A szállodába, ahol gyakorlaton voltam, egy lánnyal volt "minden" a szaunában.

Egy másik haverral recska közben átváltottam "rá", és leszoptam az uszoda szaunájában.

A koli konditermében is többször kivertem, mikor egyedül voltam.

2019. jún. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos nem volt. 16F
2019. jún. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!