Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A csajom hagynà egy csajnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karcsi1999 kérdése:

A csajom hagynà egy csajnak, hogy megcsòkolja, mit jelent?

Figyelt kérdés
Biszex a barátnôm,7 hónapja vagyunk ehyütt.Beszèltünk az egyik csajról akit a neten ismert meg,és azt mondta h hagyná neki hmegcsòkolja.ez rosszul esik.19/f

2019. jún. 14. 12:45
 1/6 kisördög1 ***** válasza:
87%
Hogy a csajod bi...Te meg féltékeny.
2019. jún. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy másokra is kacsintgat...

Ti dolgotok, hogy ez belefér-e a kapcsolatotokba.

2019. jún. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is rosszul esne. Egyik ismerősömnek a barátnője smárolt egy csajjal egy kocsmában, de úgy, hogy az ismerősömnek ez volt szerencséje végignézni... Hát már nincsenek együtt.


Nem szeretem ha valaki az mögé próbál bújni, hogy hát de ez nem számít mert velem azonos nemű és egyértelműen nem jönnék vele össze. Ugyanannyira egyértelműen mint amennyire eddig egyértelműnek tűnt, hogy nem is csókolná meg? Biztos én vagyok a régimódi, de ha az ember kapcsolatban van és állítólag szereti is a párját akkor ne csókoljon meg mást.


25/f

2019. jún. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Karcsi1999: Ezt ugy hivjak, hogy megcsalas. Persze, hogy zavar.

Teljesen mas lenne a helyzet, hogy ha Te kerned erre, vagy kozosen dontottetek volna igy. De abbol amennyit leirtal, az kovetkezik, hogy ez sima megcsalas, es ezek szerint meg sem fordult a fejeben, hogy megbant-e Teged azzal, amit mond. Erdekes szemelyisege lehet a "csajodnak", ha ennyire szarik rad, mar bocs a megfogalmazas miatt.

2019. jún. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Egyáltalán nem zavarna, ha a biszex csajom más lányokkal csókolózna, persze csak ha én is ott lehetek :)
2019. jún. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A csajod nem igazán tekinti komolynak a párkapcsolatotokat. Ha továbbra is szeretnél vele együtt lenni, akkor ezt beszéljétek meg.
2019. jún. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!