Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex/leszbi lányok/nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex/leszbi lányok/nők szoktatok itt ismerkedni? Ha igen mekkora sikerrel? 20/L/bi

Figyelt kérdés
2019. jún. 7. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
eddig 1x lett innen szexkapcsolatom. sajnos sok a fiu aki lanynak adja ki magat es sok a komolytalan is. 22/l
2019. jún. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Tényleg sok az aki másnak adja ki magát mint ami. De volt jó tapasztalatom is. 18L/Bi
2019. jún. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem, soha. Ha valaki ír privátot, ami nagyon gyakori. Az elején közlöm, hogy szívesen beszélgetek, de nem ismerkedek és képet sem küldök. Nagyon kevesen írnak így vissza.
2019. jún. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudok neten idegenekkel beszélgetni. Megismerni valakit nekem személyesen is nehéz, de neten keresztül lehetetlen. Ismerősökkel barátokkal el tudok chatelni, de emiatt a gyk-n se tudok ismerkedni.


Meg én nem akarok fiúkba belefutni akik másnak adják ki magukat. Illetve van egy olyan félelmem, hogy mi van, ha valaki ismerőssel beszélek így, aki nem is tudja rólam.



19l

2019. jún. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

#4

Miért félsz attól, hogy olyan ismerőssel "találkozol" a gyk-n, aki nem tudja, hogy biszex vagy? Gondolj arra, hogy esetleg neki is hasonló problémája van, mint neked. Itt találkoztok véletlenül, utána, mert egyébként ismeritek már egymást, akármi is lehet köztetek.

Gondolj arra, hogy itt a gyk-n, a biszex kategóriában azért vannak az emberek, legalábbis a nagy többség, mert a való életben nincs kivel beszélni a problémáiról. Csak nyerhetnél egy ismerőssel.

2019. jún. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 biera77 ***** válasza:
Próbáltam itt is(más társkeresőkben is),de szinte zéró sikerrel.. :( 44/l
2019. jún. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én sem jártam még sikerrel :/
2019. jún. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Itt többen írták hogy sikertelenül keresgéltek, nos többen is írták ezt, akkor miért nem próbáljátok meg?
2019. jún. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én már próbálkoztam ezen az oldalon de egy szimpla "szia hány éves vagy"-nál nem sűrűn jutok előrébb :D
2019. jún. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!