Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A melegek miért szeretnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek miért szeretnek benyalni a másik fülébe?

Figyelt kérdés

Aktív biszex srác vagyok, eddig nem túl tapasztalt, 4 partnerrel 2 év alatt, de velük kimaxoltuk amiket lehetett. Viszont közülük 3 is olyan volt, hogy szerettek belenyalni a fülembe előjátékkor. Ez miért jó? Én maximum nagyon ritkán a fülcimpa vagy fülkagyló külső részének harapdálása, amit szeretek és azt is finoman, érzékien és nem is annyira szex idején.


Nők közül sokkal többel voltam, mint 4, de náluk nem találkoztam ilyennel. Tisztán tartom a fülem napi szinten, de nekem akkor is a fülzsír jut eszembe egyből erről, ha nincs is. Meg olyan kellemetlen, hogy nyálas lesz. Ez a meleg/bi férfiak hány százalékára jellemző?

24/F


2019. jún. 5. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

4 partnerbol sztem nem lehet levonni semmilyen konkluziot.

En meg sose talalkoztam ilyennel. 25f

2019. jún. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor lehet csak én fogtam ki ilyeneket. Másnál mennyire volt fülbe nyalás?
2019. jún. 5. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nos én leszbikus vagyok, úgyhogy lehet, hogy nem értek a témához de ahogy megláttam ezt a kérdést azonnal az jutott eszembe, hogy olyat olvastam egyszer, hogy a nőknek a nyaka érzékenyebb, a férfiaknak meg a füle ilyen szempontból. Szóval a férfiak jobban szeretik ha a fülcimpájukat szopogatják, a nők meg azt ha a nyakukat szívják :D
2019. jún. 6. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!