Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csiklandozás témában segítség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csiklandozás témában segítség kérés?!

Figyelt kérdés
Remélem van aki hasonló cipőben jár... Csiklandozás fétisem van. Viszont ha valaki megcsiklandoz akkor az rossz, kellemetlen érzés, és alig várom, hogy vége legyen. Viszont amint abbahagyta az illeto a csikizest utana ismet vagyom ra. Hogyan élvezhetném ezt a fétisemet?

2019. jún. 2. 16:25
 1/8 A kérdező kommentje:
26/L ez lemaradt.
2019. jún. 2. 16:26
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van.

28F

2019. jún. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg a fokozatosság a megoldás, ha finoman kezdi a csiklandozást és kitapasztalod mi az amit még el tudsz viselni a különböző testrészeiden.
2019. jún. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ, hogy hol csikiz meg az illető! :) De kifejtenéd ezt egy picit bővebben? :)
2019. jún. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes! Nekem is csiki fétisem van, de engem felizgat ha csikizhetek, vagy ha engem csikiznek.Mondjuk én kizárólag nőkkel. Mivel te a biszex kategóriába írtad, az is érdekes kérdés lehet, hogy mindkét nemtől rosszul esik, vagy csak az egyiktől? Mert ha csak az egyik nem érintése esik rosszul, akkor lehet,hogy nem is vagy biszex.

31/f

2019. jún. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha van kedved beszélgetni írj privit kérdező :)

30F

2019. jún. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg olyan csikizett akinek nincsen benne nagy tapasztalata 🙂

Ki kell tapasztalni egymás határait, érzékien kell csinálni, úgy biztosan tetszeni fog

2019. júl. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Add át magad teljesen, de csak olyannak, aki érzelmileg is közel van. Ismerem az érzést.
2019. dec. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!