Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem érzem jól magam, mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzem jól magam, mi a franc történt?

Figyelt kérdés

24 vagyok, F. Mindig is hetero voltam, bármi meleg gondolat nélkül.

Az történt, hogy egy haverom nálam aludt, külön szobában, a kanapén. Éjjel viszont átjött a szobámba és elkezdett simogatni, cirógatni alvás közben (nem intim részen, az arcomnál-vállamnál)..én nem reagáltam és alvást színleltem, egy idő után visszament a másik szobába.

Bennem több mint 1 liter bor is volt, meg egy sör, a kapcsolatom romokban hever ami rendesen emészt.. de basszus, egyszerűen nem voltam képes semmit se reagálni amikor közeledni próbált.

Most nem tudom, mit gondoljak magamról.. az érintés jól esett abban a pillanatban, de ennél többet én soha semmilyen környezetben nem szeretnék.


2019. máj. 29. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti,hogy nem vagy homár.
2019. máj. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Lelkileg vagy megzuhanva picit, gondolom hasonló érzés lehetett mint amikor kis kölyök voltál és apád megsimogatta a fejed. A haverodat meg kerüld..
2019. máj. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy így akart felébreszteni? Hisz tudja hogy lelkileg nem vagy jól és lehet nem akart olyan durván felkelteni. Szerintem figyeld a nonverbális kommunikációját, az úgyis mindent elárul.
2019. máj. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3 Nem, semmi oka nem lett volna ébresztgetni éjjel és nem úgy simogatott.


Annak aki üzent: ez nem olyan, hogy meg lehetne beszélni:" Figyelj, éjjel simogattál és én úgy tettem mintha aludtam volna és többet ne csinálj ilyet" lol

2019. máj. 30. 14:47
 5/7 anonim ***** válasza:
A haverod lehet, hogy nem hetero. Lehet, kíváncsi volt, hogy te reagálsz-e valamilyen formában az ő gyengéd közeledésére. Mivel nem reagáltál sehogy sem, nagyon valószínű, hogy nem fog többet kezdeményezni, és maradtok jó haverok a továbbiakban is.
2019. jún. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezek után semmilyen haverok nem maradunk, mert szánalmas, hogy egy olyan helyzetben amkmor a másik tehetetlen, nem tud róla, így kihasznál egy ilyen helyzetet.
2019. jún. 2. 23:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem adhatnál neki egy esélyt, hogy barátok maradjatok. Mindenkinek vannak gyenge pillanatai, lehet ő meleg vagy valami és aranyosnak talált alvás közben esetleg részegen beindult rád, lehet bocsánatot kérne ha elmondanád neki hogy zavar a dolog és hogy konkrétan mi zavar. Szerintem ne hagyd veszni a barátságot ez miatt.
2019. jún. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!