Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Buliban történt, rosszul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban történt, rosszul érzem magam. Valakivel történt ilyen?

Figyelt kérdés

Előző hétvégén egy házibuliba mentünk, a FIÚ barátommal. Éjfél körül már annyira elengedtük magunkat, hogy történtek dolgok. Sajnos túl sokat ittunk, nem kellett volna ennyit.


A kort tekintve vegyesen 16-tól 20 évesig voltak emberek. Mi a párommal mindketten 18-ak vagyunk.


Mentek a sztorizgatások, hogy ki-kivel csinálta már hol, stb.


Egyszer játékra került sor, üvegeztünk, ismeritek. Rám jutott a választás, és azt kaptam, hogy a szobában lévő lány közül valamelyikkel kell smárolnom. Gondoltam a legjobb barátnőmnek adok egy szájra puszit, abból nem lesz semmit gond, persze ez nem elég "teljesítésnek".


Mint írtam az alkohol miatt bevállaltam, hogy smároljunk. Barátnőm egyébként is bi hajlamú.


Ezután nem tudom elhinni mi történt.. A barátom odasúgja, hogy menjünk ki, megkívánt. Mi közben ki megyünk levegőzni, azt mondja nekem, hogy hozhatnám a barátnőmet is, esetleg hármasban kipróbálhatnánk... :(


1. Nem vagyok leszbikus

2. Megbántam, ami törént.

3. Bi hajlamaim sincsenek, ez kivételes és utolsó és első alkalom volt!


Viszont a barátom nagyon idegesít, senkinek nem beszéltem még erről, de ő szívesen szexelne más lányokkal ki. És ez borzalmasan idegesít.


Volt már ilyen valakivel, hogy a barátja akarta a hármas szexet, de te nem?



2018. jún. 7. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Ha nem lennék neki elég ott hagynám...
2018. jún. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Mond azt neki hogy te inkább 2 fiúval akarod hátha letesz erről az ötletéről.
2018. jún. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
Én otthagynám. 18 éves koromban élveztem, hogy epednek értem a pasik. Nem kezdtem volna korombeli kisfiúkkal, akik azt hiszik az az 5 perc szex, amit produkálni tudnak :D Ráadásul semmit nem tud neked megadni egy ilyen srác.
2018. jún. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%
Szóval megbántad hogy smároltál a barátnőddel, erre a barátod felizgult, és 3-asban is akarja. Egy kapcsolatban normális esetben 2 ember van. Nincs ilyen hogy néha 3, vagy néha azonos neművel is stb. Ne menj bele! Beszéld meg a barátoddal is. Ha neki ez így nem jó, akkor hagyd el, ne várd meg hogy megcsaljon!
2018. jún. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!