Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tanacsoltok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 eves lany vagyok. Eleg koran ero tipus voltam/vagyok. Mar serdulo korom ota komoly, hosszu tavu kapcsolatra vagytam. A lanyok/nok mindig is jobban vonzottak, tetszettek, megneztem oket, azonban csak fiukhoz volt 'szerencsem'. Mar 8 honapja van parom (ferfi), akivel ugy erzem teljesen osszeillunk, de megis bennem van neha a hianyerzet, hogy egyszer elek es annyira kiprobalnam, amit meg nem. De megis visszahuz a tudat, hogy nem lennek kepes megcsalni a paromat, annal jobban szeretem. De a nok iranti vonzalmam nem csillapodik. Es kisse a kivancsisag is kozrejatszik. Beszelgettem mar az evek soran tobb leszbikus novel, de komolyabb, erettebb felfogasubb sem volt sajnos. Nem talaltuk a kozos hangot, pedig en szeretek elbeszelgetni a szamomra szimpatikus emberekkel. Szeretnek tovabbra is a parommal maradni, de akkor is annyira vonz ez a leszbikus vágy, amit meg nem tapasztaltam. Ti mit cselekednetek a helyemben? Irjatok is batran!

2019. máj. 27. 17:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem igazan. Parom mellettem is nehezen oldodott fel az elejen. Hat meg ha egy masik lany is lenne... de nem is menne bele, elmondta mar egyszer.
2019. jún. 6. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!