Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tanácsoltok? Nálatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoltok? Nálatok, hogy van?

Figyelt kérdés

Szóval ezt sosem olvastam senkinél sem, hogy így kezdődött el a biszexuális léte (?) mint nálam.

15 évesen csak egy lány tetszett de nem sokáig (aztán hónapokig egy fiú) viszont 17 éves koromban hirtelen nagyon elkezdtem vonzódni a lányokhoz. Mármint úgy, hogy konkrétan felizgultam mindegyikre és elkezdett remegni a gyomrom. Nagyon durván elkezdtek vonzani. És ez az egész, hogy ennyire csak a lányok felé hajlottam nagyon összezavart. Ez még mindig tart( bár már annyira nagyon nem hajlok feléjük) már majdnem 2 éve. Szeretném megcsókolni őket de egyébként még egyszer sem voltam szerelmes egy lányba sem. (De fiúba már igen ezért felmerült már bennem az is, hogy heteroromantikus lehetek) Szóval gyakorlott(?) biszexekhez szólna a kérdésem elsősorban.

1.Nektek milyen időközönkét szokott változni, hogy kihez vonzódtok jobban?

2. Mi van ha szerelmes leszek (újra) egy fiúba és előtör bennem ez a vágy, hogy milyen jó lenne egy lánnyal? Mit csináljak? Én nem szeretnék senkit sem megcsalni.

3.élhetek így boldog életet valaki mellett miközben van előtör bennem ez a vágy? Szeretnék egyszer egy férjet és gyerekeket is.

És letudnátok írni, hogy ti hogyan jötettek rá, hogy biszexek vagytok?



2018. okt. 7. 17:56
 1/2 A kérdező kommentje:

Ja és a fiúkról azért nem írtam annyit mert egy srác nagyon csúnyán bánt velem, mindig megbocsátottam neki de egy időre teljesen megundorodtam a fiúktól miatta. Tudom, hogy nem kellene de egyszerűen ha meglátok egy fiút rögtön eszembe jutnak, hogy mit csinált velem és összeszorul a gyomrom. :(

Azért remélem valamikor majd elmúlik.

2018. okt. 7. 18:04
 2/2 anonim ***** válasza:

1: nálam változó; van hogy naponta, máskor eltelik akár egy hónap is úgy, hogy csak a páromhoz vonzódok.

2: ha előtör a vágy, fel kell tenned magadnak a kérdést, hogy el tudsz-e számolni a lelkiismereteddel ha kiéled!Hogy mit csináljál ez ettől függ. Én nem tudom elfojtani,ha lenne rá lehetőségem élnék vele még így is, hogy párkapcsolatom van.

3: élhetsz boldog életet, minden fejben dől el.

2018. okt. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!