Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van olyan akit izgat ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akit izgat ez?

Figyelt kérdés

Izgat valakit a bepisilés?

Engem nagyon: az is ha én pisilek be és az is ha mást látok bepisilni!

Fiú-lány egyaránt!

Nem tudom megmagyarázni miért és érdekel hogy vajon más is van-e így ezzel?



2019. máj. 19. 23:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
33%
Na vajon. Nem lány az is biztos.
2019. máj. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem lány.Na de ez miért is baj,avagy miért fontos? Feltettem egy kérdést és nem párkeresési céllal.
2019. máj. 20. 16:32
 13/19 anonim ***** válasza:
84%
Akkor izgat ha nem direkt pisil be hanem mert már nem bírja/bírom visszatartani, de az nagyon felizgat :D
2019. máj. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
39%
engem is izgat)
2019. máj. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%
A baratnom kozos zuhanyzas elott mindig azzal indit hogy lepisil.Ha furodni megyek akkor is az ures kadban folem all es az arcomra engedi az egeszet.Ot ez nagyon izgatja en meg szeretem ot es barmikor megengedem neki😊
2019. máj. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
67%
15. de jo neked hogy ilyen pajkos kis baratnőd van , en is szeretnék egy ilyet! 😍
2019. máj. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
91%
Őszintén szólva igen! Volt pár helyzet és kimondottan kellemes volt, mitöbb fel is izgatott!
2019. máj. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
5%
#17. fiu vagy lany vagy ? ☺️
2019. máj. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
42%

Engem elsősorban az izgat fel, ha lány csinálja. Igazából bármilyen módon történik a dolog nagyon izgató. Ha rám pisil, ha bepisil, és rám csavarja a ruháját stb nem részletezem.. Ha én pisilek, az annyira nem izgat, max akkor, ha valami csajszihoz köthető dolog is szerepet kap. Pl ha az erdőben látok egy eldobott betétet, tampont ha kivitelezhető, akkor lepisilem, az mondjuk eléggé izgató tud lenni, vagy pl a cipőjébe ilyesmi.

32/f

2019. jún. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!